Bu da Benim Kızım

fedis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2008
23
0
hamileliğini lavobada geçiriyot. vücut tipine uygun. sanırım burada doğuracak. susayınca musluğu yalıyor deli :)

Son düzenleme:
çok şeker :):) bu huyları çok hoşuma gidiyor ya, istediği yerde yatar kedicikler :):)

Konu da mesaj kayması yaşandığı için beyaz kedi isimli üyemizin mesajını silmek zorunda kaldım bilginizea.s.

ay çok şeker ama kedini görünce içim sızladı yüzü ve renkleri benim kaybolan minnoşuma benziyor
onu öyle özledimki sanırım paris hiltonunuz hamile doğurunca yavrularının resminide bizimle paylaşırsan çok sevinirim sevgiler

bu ay sonu doğum yapacak. bebişler sütten kesildiği zaman mecburen onlara aile bulmak zorundayım. isteyen olursa benimle buradan iletiime geçeblirler. anne çok uysal ve tırnaklarını bile çıkarmayan bir kedi. umarım yavrular anneye benzer. Babayı sadece iş üstündeyken yakaladık ama çok geçti :) bilmiyoruz huyunu suyunu :)

ay çok şeker ama kedini görünce içim sızladı yüzü ve renkleri benim kaybolan minnoşuma benziyor
onu öyle özledimki sanırım paris hiltonunuz hamile doğurunca yavrularının resminide bizimle paylaşırsan çok sevinirim sevgiler

tabi ki :) umarım sağlıklı dünyaya gelirler

teşekkür ederiz

a.s
ama bebişlerin hepsine değil galiba di mi? :)
malum bunlar bir seferde 6-7 yavru verebiliyorlar:sm_cool:

Yok canım,o kadar acımasız değilim :))) Gerçekten çok güzel bir kedişiniz var.Bi nazar boncuğunu hak ediyor.:nazar:

Paris Hilton'unuza bayıldım valla. O ne asalet, harika birşey. Lavabo serin oluyor diye yatıyor herhalde. Canım benim.

çok güzel çok tatlı bayıldım valla nazar değmesin :nazar: :asigim:
tüyden çok huylanan biriyim ama en beğendiğim kediler de uzun, çok tüylü kediler napcam bilmiyorum. :sm_confused:
tüy sorunu oluyor mu canım sizde nasıl hallediyorsunuz?

oyy oyyy hamileymiş bide...tabi sanırım doğrumuştur heralde ...
maşallah pek güzellll

tombulum benim çok tatlı ya bizim köpek görmesin delirir valla

X