Bu da Benim Kızım Şeker'imin Fotoları

Canim bi yanlislik war sanirim bu sirine kirma olabilir fakat kesinlikle kangal degil...Dedem kangal uretimi yapardi ondan biliyorum ayrica Kangalliyim...:))

:ecrin_bebek: şekerimin yeni fotoğraflarını bekliyorum....

birazcık büyüsün teyzesi ekleyecem fotolarını.benim kızım çok tatlı olduya....dün onu yıkadım.tertemiz oldu...yıkanınca tüyler yapıştı bi görmeliydiniz halini kaçacak delik aradı.şimdi kesin benden nefret ediyodur...-tatlicadiarzu-

ah canım ya yıkanırken ne tatlı olmuştur.şimdi başlarda sudan kaçmak isteyecektir.benim oğlumda yapıyordu.ama ben onu alıştırdım.şimdi inan bir çocuktan daha uslu duruyor ve bekliyor..yıkarken bekle oğlum.aferin oğlum diye komutlar veriyorum..iyi birşeyler yaptığında mutlaka ona sevgi sözcüklerini söyle ki, oda yaptığının doğru olduğunu anlasın..aferin de,başını okşa...güzel kızımız şekerimizin fotoğraflarını en kısa zamanda görmek dileğiyle:1hug:

adı gibi kendi de pek bir şekermiş
bende kangal istiyorum inşallah ileride bahçeli bir evim olursa bende alacağım

ay Allah iyiligini versin emiiii......bende seker kizim diyince bebek resmi bekliyom birden tuylu tuylu bise gorunce korktum...ama gercektende sekermis yaniii

simdi hali cok guzel cok tatli gornuyor ama. :) 1 2 yasina geldiginde onu dusunemiyorum bile cinsi kangal mis :) kocaman birsey olacak :)

oyyy oyy oyyy.....

yerim ben onuuuu....maşallahh...çok şeker gerçekten....

ayyy öperim ben onu ağzındaaannnn:dance::dance:

aaaa bu kangal mı şimdi:1shok:
benzetemedim ama olsun çok tatlı:asigim:

merhaba gerçekten çok şkermiş canımm. allah saglık versin ona uzun ömürler öptüm onu:)

şu koskoca sitede bi ben göremedim kangalımızı teyzesi olarak:roflol:
neyttin kanki linkleri ya açılmıyo beni görmeyesin diye öyle yaptın diymiklava:
neyse bizde düzceye geldiğimizde severik yanim erdem bey ve erdi bey görmesinler çıldırırlar vallah :jeyyar:

canım benim ya çok tatlı allah bağışlasın allah sağlık we uzun ömür wersin we de allah nazarlardan saklasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…