Bu da Benim Kızım Şeker'imin Fotoları

denef72

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2008
4.670
2
63788984af8.jpg

26180885hv9.jpg

35196119rq3.jpg

48293497qk3.jpg

12735164dl7.jpg

benim kızım daha 2,5 aylık...kangalsengözlerimebaksanab
nasıl ama çok tatlı di'mi hihoyyyt ben de adını bunun için <<şeker >> koydumhihoyyyt

Çok şeker bir köpekcik.Köpekleri hiç sevmezdim ama bazı insanları ve yaptıklarını görünce bunları sevdimde böylesine tatlı ve zararsız bir canlıyı nasıl sevmem diyorum şu an kendime şekerinden çok özür dilediğimi söyle olur mu?

amaninnnn nasıl tatlı bişe bayılırım zaten ben bunlara keşke benimde olsa bitane

annem ne tatlısın sen adın gibi şekey şeysin yerim ben seni tontişim...gözlere de bak sen çekik gözlü kız seni.:1hug:

Şeker gerçekten de çoook şeker hihoyyyt

cokacimcoook yerim onun dilini ben kaydirigubbakcemile2

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

anneeeaaaaammmmm şu güzelliğe bak yasırnaşık şey
çok şeker bi köpek,Düzceye gelsem de sevsem hihoyyythihoyyythihoyyyt

aşık oldum:asigim: aşık oldum :asigim:aşık oldum :asigim:yerim onu ben yerim valla cokacimcoooksanada kalmaz benim için ye onu MAŞŞALLAH:nazar::nazar::nazar::nazar:

çok tatlı ama ben pek kangala benzetemedim ya bende 1 yaşına kadar nena adında kangal besledim patronumundu ama çalıştığım yerde bende çok ilgileniyodum
bizim şu anda rot wailler köpeğimiz var ama kangal gibi hisli duygusal bir köpek görmedim yanlışlıkla üşüttüğünden dolayı heralde tuvaletini yapmıştı patornum sadece sert bir tavırla naptın nena falan dedi resmen oturdu ağladı olmaz böyle bir köpek ve çok insancıldır çok severim kangalları
sanki kırma gibi ama belki resim diyede olabilir yalnız çok dikkatli bak canım yavruyken çok hassas oluyolar büyütene kadar baya zor bir yavru

çok tatlı ama ben pek kangala benzetemedim ya bende 1 yaşına kadar nena adında kangal besledim patronumundu ama çalıştığım yerde bende çok ilgileniyodum
bizim şu anda rot wailler köpeğimiz var ama kangal gibi hisli duygusal bir köpek görmedim yanlışlıkla üşüttüğünden dolayı heralde tuvaletini yapmıştı patornum sadece sert bir tavırla naptın nena falan dedi resmen oturdu ağladı olmaz böyle bir köpek ve çok insancıldır çok severim kangalları
sanki kırma gibi ama belki resim diyede olabilir yalnız çok dikkatli bak canım yavruyken çok hassas oluyolar büyütene kadar baya zor bir yavru

canım benim.veterinere götürdüm aşısı için.kangal dedi.ama biraz kırmalık varmış.ama daha çok kangal agırlıklı dedi.bakımı gercekten zor.yavruya çok ilgi bekliyo ama çok akıllı bi görsen...ben zaten pek köpek cinslerinden anlamam.bunu hayvan barınagına bırakmışlar.benim arkadaşımda hayvan barınagının müdürü kaptıgı gibi bana getirdi....amacımız yavru köpeklere sahip çıkıp onlara yuva kazandırmak..cinsi benim için pek önemli degil. sevgi veriyo bana....sevgilerimle

..amacımız yavru köpeklere sahip çıkıp onlara yuva kazandırmak...cinsi benim için pek önemli degil.

alkuy6.gif
alkuy6.gif
alkuy6.gif
alkuy6.gif

canım benim.veterinere götürdüm aşısı için.kangal dedi.ama biraz kırmalık varmış.ama daha çok kangal agırlıklı dedi.bakımı gercekten zor.yavruya çok ilgi bekliyo ama çok akıllı bi görsen...ben zaten pek köpek cinslerinden anlamam.bunu hayvan barınagına bırakmışlar.benim arkadaşımda hayvan barınagının müdürü kaptıgı gibi bana getirdi....amacımız yavru köpeklere sahip çıkıp onlara yuva kazandırmak..cinsi benim için pek önemli degil. sevgi veriyo bana....sevgilerimle

..amacımız yavru köpeklere sahip çıkıp onlara yuva kazandırmak...cinsi benim için pek önemli degil.

alkuy6.gif
alkuy6.gif
alkuy6.gif
alkuy6.gif

SİZLERİ AYAKTA ALKIŞLIYOR VE ALNINIZDAN ÖPÜYORUMkaydirigubbakcemile5ŞenizŞeniza.s.:hooray:

Çok tatlıymış denef abla, güle güle büyüt..
İnşallah senin bebişlerinle beraber oynaya oynaya büyür...
Ben hayvanları severim ama maalesef dokunamadığım için böyle uzaktan seviyorum..
Ama çok tatlıymış..

Allahim ne güzel seyler yaratirsin sen öyle. Baktikca bakasim geliyor.
Gercekten cok seker seymis, cok büyük sevab yapiyorsun inan...Bak sana nasilda arkadas olacak o bundan sonra...

Sevgili denef, siz de yazmışsınız zaten, cins kangal değil.. Bu durumda çok daha dikkatli olmanız lazım. Hangi özelliklerini kangaldan aldığından emin olmak için, ilişkiyi yavaş yavaş oturtmalısınız. Yani, emin olmadan sadakatini denemeye kalkmayın mesela.. Serbest bırakmak gibi.. Gerçi kız olduğu için baskın bir karakter taşıması az bir olasılık..

Ayrıca bu konuda veterinerinizin söylediklerine de çok önem vermemenizi öneririm.. Karışık cinslerde, baskın karakteri anlamak ve bunu da sadece dış görünüşe bakarak yapmak doğru ve güvenilir bir yöntem değil..

Sizinle yaşamında esas olan şey huyudur çünkü.. Dilerim ağırlıklı olarak kangaldır. O halde, yaşamınızı kolaylaştıracak, gerçek dostunuz olacaktır..

Adı gibi şeker maşallah.. Hep birlikte büyütürüz inşallah burada.. :nazar:

tatlım benim bayramda gelirsem sevicem ben onu .... fotoları da çekip buraya koyucaz maşallah allah nazarlardan korusun... gözlere bak ne kadar masum ya kıyamam ben ona

X