Gelinbaşı ve Gelin Tacı Bu da benim Gelinliğim ve Saçım :)

dcadder

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2009
57
1
bakalım beğenecekmisiniz kaydirigubbakcemile2

Eklentiler

• $DSC00673.jpg
    5,3 KB · Görüntüleme: 306
  • $CIMG3241.jpg
    4,6 KB · Görüntüleme: 303
  • $CIMG3249.jpg
    5,9 KB · Görüntüleme: 267
  • $stüdyo4.jpg
    7 KB · Görüntüleme: 347
  • $Stüdyo3.jpg
    6,4 KB · Görüntüleme: 274
bunlarda abimin düğününden resimlerim..kaydirigubbakcemile2

Eklentiler

• $180720103406.jpg
    8 KB · Görüntüleme: 289
  • $190720103407.jpg
    7 KB · Görüntüleme: 319
  • $190720103409.jpg
    6,8 KB · Görüntüleme: 293
  • $190720103412.jpg
    10,8 KB · Görüntüleme: 302
  • $190720103447.jpg
    6 KB · Görüntüleme: 309

canım durumuna çok üzüldüm.. inşallah en kısa zamanda düzelir mutlu olursun..
ama hem şehirlerimiz birbirine çok uzak, hemde benim gelinliğim sana olacakmı,hiç zannetmiyorum çünkü ben 1,80 boyundayım, ve o gelinliği giydiğimde 50 kiloydum kürdan gibi çok zayıfdım, gerçi şimdide öyleyim ama 3-4 kilo fazla olmasına rağmen giremiyorum içine. :1no2:

MUTLuluklar canım..abinin dügününde daha bir güsel olmuşun..

teşekkür ederim canım.. bak senin avatar resmindeki petek dinçözün üzerindeki elbisenin aynını diktirmiştim bi arkadaşımın düğünü için.. resimlerini ekliyorum:)alkisalkisalkis

Eklentiler

• $Görüntü063.jpg
    8,3 KB · Görüntüleme: 291
  • $Gördj ..jpg
    6,1 KB · Görüntüleme: 316
  • $Resim 178.jpg
    15,8 KB · Görüntüleme: 260
cnmm gelin saçını düzcede kime yaptırdın bn karar veremiyorum kime gideceğime seniniki çok güzel olmuş

cnmm gelin saçını düzcede kime yaptırdın bn karar veremiyorum kime gideceğime seniniki çok güzel olmuş

gelin saçında kuaför neziha çok profesyonel ve gelinliğine ve yüzüne nasıl bir model gideceğini çok iyi biliyor. senin avatar resmindeki gamze özçeliğin gelinliğinin üst modelinin aynısı diktirdi bi arkadaşım, gelin saçınıda aynı onun gibi yandan yaptırdı .. o da nezihaya gitti benim tavsiyemle.. neziha yada kuaför ersin.. ersin de çok güzel modeller yapıyor,, hem fiyatıda abartılı değil ersin'in.. ersinide tavsiye ediyorum kesinlikle..alkisalkisalkis

bu arkadaş bütün forumda dolaşıyor ve bu msjı yayınlıyor. avatarında eşi ve çocuğuyla fotosu var başka bir konuda kızlar sıkıştırmış ve bu msjı kızkardeşinin yayınladığını önce onun giyeceğini sonra lafı değiştirip kendinin giyeceğini söylüyor.nişanlıyım diyor aileler izin vermediyse nasıl nasıl nişanlanmış? ve evli yazıyor kişisel bilgilerinde. kızlar herkese inanmayalım.

didemkader düğününde de abinin ve arkadaşının düğününde de çok güzel olmuşsun allah nazarlardan saklasın.

Bende dün albümleri gezerken o arkadaşın albümüne denk geldim, baktım. Fakat bugün burada böyle bir mesaj görünce şaşırdım, dediğiniz gibi eşi ve çocuğu ile çekilmiş fotoğrafı var. Acaba dedim eski bir konu mu okuyorum, baktım eski de değil. Bende çözemedim gelinlikleri toplayıp kendine bir modaevi açacaktır belki:icecream:delikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…