Gelinlik Modelleri Bu da benim gelinliğim! (resimli)

Sizin gelinlgnzi ben nette geknlk arastrrken gormustm ama bnm hafif kilom vardi o yuzden yakismaz die tercih etmemiştim smdi hatrladm cok begenmstm. ☺

Gelinliğinizi görür görmez pronovias dedim ve altındaki açıklamanızda fikir amacından çok gösteriş amaçlı yayınladığınız fikrine kapıldım. ''bilenler bilir, Pronovias'ta duvak ucreti gelinlik fiyatina dahil degildir'' sözü ben çok para ödedim çok şanslıyım demektir. Şu forumu kociş bebiş ekseninden fikir paylaşımı eksenine çekebilirsek daha samimi paylaşımlar yapabiliriz, iyi günler

Gelinligin fiyati, markasi, modeli de fikir paylasimi icerisine giriyor, forumun amaci bu, zaten ben de konuyu gelinlik modelleri kisminda acmistim.

Sizin haricinizde kimse de konuyla ilgili bu tarz sig bir yorumda bulunmamisti, bunu da gormus olduk sayenizde..

Seviyeli yapılmış bir eleştiriyi hoşunuza gitmediği için 'sığ ' yorum diye adlandırmak tam da başlıktaki yorumunuza uygun üslupta bir yanıt oldu, teşekkürler.

Seviyeli yapılmış bir eleştiriyi hoşunuza gitmediği için 'sığ ' yorum diye adlandırmak tam da başlıktaki yorumunuza uygun üslupta bir yanıt oldu, teşekkürler.

konuyla ilgili seviyeli bir elestiri su sekilde olabilirdi mesela, "bence gelinliginiz uzerinize tam oturmamis, benim tarzim degil gelinliginizi cok begenmedim, saciniz daha farkli olabilirdi," vs. Ama ortaya kisiligimle ilgili bir laf atip beni olmadigim biri gibi gostermeye calisiyorsunuz. bunu seviyeli elestiri olarak kabul edemeyecegim kusura bakmayin. konunun hicbir yerinde gelinligimin fiyatini dahi yazmadigim halde "ben cok para odedim cok sansliyim" gibi bir algi yarattigim kanisina sizden baska kimse kapilmadi. ben de sizin icin seviyeli elestiri yapayim o zaman, ben de sizin sirf bir agiz dalasi veya laf kavgasi baslatmak icin bu yorumu yaptiginiz fikrine kapildim. Ama ben uzatmayacagim. sizinle agiz dalasina veya laf kavgasina girmeyecegim. ben ilgili bolum altinda yeni evlenecek gelin adaylarina gelinlik modeli konusunda ve bu markadan gelinlik almak isteyenlerin sorulari varsa onlari cevaplamak amaciyla koydum. forumda baska bircok konu var, bu kadar rahatsizlik duyduysaniz diger konulara yonelebilirsiniz.

mutluluklar canım. Allah mesut etsin. gelinliğin çok güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…