Gelinlik Modelleri Bu da benim gelinliğim! (resimli)

cok cok tesekkur ederim tum begenilere ve guzel dileklere.. Allah herkese diledigi zamanda en guzelini nasip etsin.

Hoş zarif duruyor :) Allah mutluluğunuzu daim etsin.
Pronovias için benimde aklımda sorular vardı. Kullandığı kumaş kaliteli mi? Gerçekten ilgileniyorlar mı vs vs ama siz memmun kaldığınıza göre iyi bir seçim :)
Ortalama fiyatı ne kadar gelinliklerin kimse sormamış ben sorayım :)

cok tesekkur ederim guzel dilekleriniz icin.. benim gelinligimin tamami fransiz dantelindedendi, o nedenle fiyat olarak digerlerinden biraz daha pahliydi. ve bu model kemerli oldugu icin de fiyati biraz daha farkli olabiir. kemer gelinlik fiyatina dahildi bu arada. genel olarak kulladiklari kumaslar bence cok kaliteli, yani benim arada kaldigim model cok olmustu ve hepsinin de kumasi birbirinden farkliydi. gittiginizde birden fazla gelinlik begenmeniz cok yuksek bir ihtimal.

pronovias'ta gelinlikler ortalama 3500-4000 tl den baslayip, 8000'lere kadar cikabiliyor, kumasina ve isciligine gore. cok daha pahali 20,000 TL olan gelinlikleri de var tabi ama o bizi cok astigi icin o gruba hic bakmadim bile :)

gelinlik secerken ve provalarda, kisacasi her asamada pronovias personeli inanilmaz ilgili. istediginiz hayalinizdeki gelinligi bulana kadar yardim ediyorlar, gerekirse kendi ellerinde olmayan katalog modellerini baska illerden temin edip size denettiriyorlar, gelinligi sectikten sonra da siz icerisinde mutlu olana kadar provalara devam ediyorlar. terzileri cok basarili, istdediginiz gibi yapip veriyor gelinligi. dugun gunune kadar da kendileri sakliyorlar, dugun gunu gidip ordan alabiliyorsunuz, veya gittiginizde onlar da giydirebiliyor.

bunun yaninda sac aksesuarlari ve ayakkabi da mevcut, onlar da oradan satin alinabiliyor. ben gelin tacimi oradan almistim. ama tacim cok sade, bazi resimlerde gorunmuyor bile. gelinligin kemeri oldugu icin taci cok tasli ve abartili secmek istemedim, o nedenle sade birsey sectim. ayakkabilari da bana cok pahali ve topugu fazla yuksek geldi, o nedenle ayakkabi tercihimi farkli yerden yana kullandim.

bende her zaman bir pronovias gelinliği giymek istemişimdir.hatta 2015 koleksiyonunu da indirdim telefonuma her gün bakıyorum.muhtemelen ben model begenip ona benzer bişey yaptırırım ya da ona benzer bişey alırım .bnm büyçem en fazla 3000-3500 tl olur sanirim onada alamam cok yakısmıs sıze cok güzel ömür boyu mutluluklar

cok tesekkur ederim, insallah hayalinizdeki gelinligi giyebilirsiniz.. cok basarili terziler var modeli birebir uygulayabilen, onlarda birine denk gelirseniz aynisi gibi olabilir.

Bir markanın bütün gelinlik Modelleri mi güzel olur yahu. Bende evlenirken eli Saab ın bir modelini çok beğenip diktirmiştim. Çok da keyif alarak giymiştim.
Umarım gelinliği gibi güzel yaşamını olur...

cok tesekkur ederim herkese, simdi 2 yil once actigim konuya tekrar baktim da, zaman ne kadar cabuk geciyor! Allah herkese bu mutlulugu yasatsin insallah. Gelinligin icinde insanin kendini rahat ve guzel hissedebilmesi cok onemli, ben cok severek giymistim kendi gelinligimi.

İkiniz de harika görünüyosunuz :) Ne kadar güzell Üzerinden 2 sezon geçmiş ama yine de sizinki kadar sade ve zarif duran gelinlik az görüyorum. Maşallah çok güzel taşımışsınız. Ben de nasip olursa 27 gün sonra giyicem gelinliğimi

cok tesekkur ederim guzel yorumlariniz icin!! size de simdiden hayirli olsun, Allah mutlu mesut etsin cok az kalmis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…