Gelinlik Modelleri Bu da benim gelinliğim! (resimli)

arvenlena

Harley Quinn
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2014
686
1.026
kizlar size cok begenerek giydigim ve giymeye doyamadigim gelinligimin fotograflarini yolluyorum, belki birileri modeli begenir diye ve fikir olsun diye. Gelinligimin markasi Pronovias, modeli Uceda. Kendinden kemerli bir model. Ben gelinlik ararken her zaman kemerli bir model bakiyordum, o nedenle de bunu sectim. tamamen fransiz dantelinden olusuyor gelinlik. gogus kismi biraz daha kapaliydi, ben biraz dekolte olacak sekilde tercih ettim ve actirdim. Duvagimi da Pronovias'tan aldim, bilenler bilir, Pronovias'ta duvak ucreti gelinlik fiyatina dahil degildir. Kisa ve uzun olacak sekilde iki tane duvak vardi basimda. Uzun olani salona girdikten nikah kiyildiktan hemen sonra cikardim, gece boyunca kisa duvakla devam ettim. Umarim begenmissinizdir. Herhangi bir sorunuz olursa yanitlayabilirim. Simdiden tum gelin adaylarina mutluluklar dilerim, umarim hersey gonlunuzce olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok beğendim canım gelinliğini çok da yakışmış. Benim beğendiğim modele de benziyormuş. Mutluluklar dilerim:)

Son düzenleyen: Moderatör:
canım çok yakışmış gelinliğin,koçişinle bir ömür mutluluklar dilerim

uzun zamandır boyle gelinlik beğenmemiştim çok beğndim ömür boyu mutluluklar dilerim :)

çok teşekkür ederim hepinize güzel yorumlarınız için, beğendiğinize çok sevindim.. darısı tüm isteyenlerin başına olsun.

çok zarif olmuşsunuz.saçınızıda çok beğendim kalıp gibi yaptırmadığınız için çok durusunuz maşallah.ağız tadıyla yaşayın

Gelinlik güzel orası ayrı ama size de çok yakışmış. Çok iyi taşımışsınız.
Mutluluklar

cok tesekkur ederim hepinize, guzel dilekleriniz ve guzel yorumlariniz icin! Allah herkese boyle bir mutlulugu nasip etsin..

çok şık :) kolay kolay gelinlik beğenmem ama pronovias oluşundan heralde kalitesini uzaktan bile belli ediyor.

Gelinliğiniz size çok yakışmış. Rabbim mutluluğunuzu daim etsin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…