Bu çukurlar için kesin cozum dedıgınız bir tedavi yöntemi varmı?

Dogangunes1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2017
463
-612
29
Merhaba daha once 6 seans dermapen tedavisı gordum fakat hıcbır ise yaramadı cukurlarım da.. Bu cukurları kesın gecırecek bı tedavi varmı lutfen yardımcı olun. Cukurlarım 10 senelık cok derın ve eski..

Eklentiler

• GAG-1642601075428.jpg
    GAG-1642601075428.jpg
    47,4 KB · Görüntüleme: 260
Merhaba daha once 6 seans dermapen tedavisı gordum fakat hıcbır ise yaramadı cukurlarım da.. Bu cukurları kesın gecırecek bı tedavi varmı lutfen yardımcı olun. Cukurlarım 10 senelık cok derın ve eski..
Yüzün belirli bir yaştan sonra yenilenmesi duruyor. Bence retinol içeren hücre yenileyici vitaminler almaya başlamalısınız. A,B2 ve E vitaminlerinin de cilde faydalarını duymuştum.

Yüzün belirli bir yaştan sonra yenilenmesi duruyor. Bence retinol içeren hücre yenileyici vitaminler almaya başlamalısınız. A,B2 ve E vitaminlerinin de cilde faydalarını duymuştum.
Tesekkur ederim benım yasım daha 26 gencim aslında :KK43:, bu dedıgınız serum sanırım cok derın cukurlara nası uygulanıyor blıyor musunuz

Dermabrazyon (dermabrasion) yöntemi vardı. Bunun için dermabrazyon yapan “estetik plastik cerrah” ile görüşmek lazım👍🏼hatta belki daha başka yöntemler geliştirmişlerdir❤️

Kesin çözüm dermaroller.. Ama dermapen ile karıştırılıyor. Dermaroller daha derin bir çalışma şekli. Birde düzenli cinsel hayat birebir …

Fraksiyonel lazerle cilt yenileniyo 3 seansta dogum lekeleri,güneş lekeleri,çocukluktan kalan tirnak izleri geçiyorsa bence sizin bu yüzünüzdeki çukurlarda geçer diye dusunuyorum bi araştirin isterseniz

Fraksiyonel lazerle cilt yenileniyo 3 seansta dogum lekeleri,güneş lekeleri,çocukluktan kalan tirnak izleri geçiyorsa bence sizin bu yüzünüzdeki çukurlarda geçer diye dusunuyorum bi araştirin isterseniz
Benım cukurlarım cok derın :KK43: fraksıyonel lazer esmer ciltler de iz bırakma durumu varmıs ondan cesaret edemedim acikcası

24 yaşındayım aynı problem 6 yıldır var heralde hayatımda. Denemediğim şey kalmadı :KK43:

Onun cukurları da bole derın mıydı pekı ve tamamen gectı mı lazerle
Onun cildinde çukurluklar yoktu siz araştirin bence hatta en sagliklisi doktorla görüsmeniz instagram hesabini aktif kullaniyo ordan da sorabilirsiniz yada yüz yüze görüsün çok iyi yardimsever bi doktor olmıycak bişeye olur demiyo zaten

X