Bahçe Bakımı ve Çiçekler Bu Çiçeğin Cinsi Nedir ? Bakımı Nasıl Olur ?

ervanur

Nirvana
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2009
78
19

Merhabalar..

Bu çiçeğin bakımının nasıl olduğunu bilen var mı ? Daha geleli bir hafta olmadı kendini salmaya başladı garibim
Sıcak ortam mı sever kaç günde bir sulamak lazımdır ? Daha evvel canlı çiçek hiç bakmadım desem yeridir.

Son düzenleme:

Çiçeğinizin adı siklamen,kışın çiçeklenir,havadar ortamları sever.Daha çok dışarı çiçeğidir,evde bakacaksanız bulunduğu ortamı sık sık havalandırmalısınız.

Çiçeğim öldü :85:

Üzüldüm,ama toprağın içinde yumruları vardır,onları alın ve yeni bir saksıya dikin.İnternetten araştırabilirsiniz.

Teşekkür ederim.. Soğanlarının yeniden yeşermesine çok sevindim :81:
Bunu deneyeceğim

Teşekkür ederim.. Soğanlarının yeniden yeşermesine çok sevindim :81:
Bunu deneyeceğim

Soğanların yeniden yeşermesi mümkün,hatta toprağını değiştirin ve düzenli sulamaya başlayın,çünki çiçek kış çiçeği,kış aylarında ve baharda açıyor,yazın uyuyor.

Son düzenleme:
Soğanların yeniden yeşermesi mümkün,hatta toprağını değiştirin ve düzenli sulamaya başlayın,çünki çiçek kış çiçeği,kış aylarında ve baharda açıyor,yazın uyuyor.

kendi deneyimlerime göre söyleyeyim çabuk çürüyen bir bitki kaç kez aldıysam çürüdü adıda sıklemen diye geçer...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…