bu bir mucize!!!!

fbsen

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2007
386
18
kızlar adetim 8 gün gecikti,belki diğer mesajımı okumuşsunuzdur eşimle geri çekme yöntemiyle korunuyorduk,bugün akşam test yaptım ikinci çizgi çok çok silik çıktı ama hemen belirmedi yaklaşık yarım saat sonra belirdi ya gözlerime inanamıyorum,mucize mi bu? inananıyım mı buna elim ayağım titriyor ne olur bana akıl verin

canım 10 dakikadan sonra testin gecerliliginden suphe etmek lazım. cunku bana da aynı sey oldu. esimle korunmamıza ragmen adetim gecikti 8 gun kadar. test yaptım. yarım saat sonra falan silik bir cizgi cıktı. kan testi yaptırdım cıkmadı.
o sebeple cok fazla umuda kapılma derim ben. eger varsa surpriz olsun.

kızlar adetim 8 gün gecikti,belki diğer mesajımı okumuşsunuzdur eşimle geri çekme yöntemiyle korunuyorduk,bugün akşam test yaptım ikinci çizgi çok çok silik çıktı ama hemen belirmedi yaklaşık yarım saat sonra belirdi ya gözlerime inanamıyorum,mucize mi bu? inananıyım mı buna elim ayağım titriyor ne olur bana akıl verin

inşallah canım eğer istiyorsan ama çünkü korunuyoduk diyosun çünkü .....

'''''''bu arada korunmak neydi ya nasıl oluyodu o kadar zaman olduki unutalı!!!!!''''':uhm:

canım 10 dakikadan sonra testin gecerliliginden suphe etmek lazım. cunku bana da aynı sey oldu. esimle korunmamıza ragmen adetim gecikti 8 gun kadar. test yaptım. yarım saat sonra falan silik bir cizgi cıktı. kan testi yaptırdım cıkmadı.
o sebeple cok fazla umuda kapılma derim ben. eger varsa surpriz olsun.

canım doğru söylüyorsun kendimi çok kaptırdım sonuçta test yanlış da olabilir:çok üzgünüm: yarın kan testi yaptıracağım hayırlısı bakalım belki geç döllenme olmuştur diye kendimi kandırıyorum işte :1no2:

inşallah canım eğer istiyorsan ama çünkü korunuyoduk diyosun çünkü .....

'''''''bu arada korunmak neydi ya nasıl oluyodu o kadar zaman olduki unutalı!!!!!''''':uhm:

canım benim hikayem biraz uzun,eşimle yazın korunmayı bıraktık 2 ay denedik ama bebiş olmadı,sonra eşim askere gidecek diye korunmaya başladık tabi ben bu arada bebişi aklımdan hiç çıkarmadım ama eşim gideceği için böyle birşeyi hiç istemedi ve şubatta askere gitti geri çekme ve kondom ile korunuyorduk ama benim adetim 8 gün gecikti,bugün test yaptım 2.çizgi yarım saat sonra belirginleşti,test yanlış olabilir sonuçta kendimi kaptırdım galiba senağlama

tatlım yarın bi kan testi yaptır bence...

yaptıracağım canım,en azından test yanlış bile olsa neden adet olmadığım ortaya çıksın,kızlar hayırlısı neyse o olsun o kadar heyecanlıyım ki! eşim askerde yapayalnızım birisiyle konuşmaya o kadar çok ihtiyacım var ki! Allah'ıma sığınıyorum sabır istiyorum,ne olur benim için dua edin hakkımda hayırlısı neyse o olsun :1no2:

canım benim hikayem biraz uzun,eşimle yazın korunmayı bıraktık 2 ay denedik ama bebiş olmadı,sonra eşim askere gidecek diye korunmaya başladık tabi ben bu arada bebişi aklımdan hiç çıkarmadım ama eşim gideceği için böyle birşeyi hiç istemedi ve şubatta askere gitti geri çekme ve kondom ile korunuyorduk ama benim adetim 8 gün gecikti,bugün test yaptım 2.çizgi yarım saat sonra belirginleşti,test yanlış olabilir sonuçta kendimi kaptırdım galiba senağlama

ah testin silik çıkması yokmu insanı mahveder canım benimde bu gün elimde mevcut bir silik test var.bununla avunuyorum bende. ben aşılama olmuştum senin durumunla farklı biraz aşılamamın 20 .günü bugün normalde varsa çokması lazım ama ne hikmetse ben var deyip kendimi oyalıyorum aynen bu gün test yaptım çizgi falan çıkmadı çöpe koydum sonra yarım saat sonra gittim baktım silik bir çizgi belirmiş tutturdum varmıdır diye şüphelenmeye kendimizi kandırmaktan başka bişi değil canım test te 10 dk dan sonra dikkate almayın diye yazıyor

ah testin silik çıkması yokmu insanı mahveder canım benimde bu gün elimde mevcut bir silik test var.bununla avunuyorum bende. ben aşılama olmuştum senin durumunla farklı biraz aşılamamın 20 .günü bugün normalde varsa çokması lazım ama ne hikmetse ben var deyip kendimi oyalıyorum aynen bu gün test yaptım çizgi falan çıkmadı çöpe koydum sonra yarım saat sonra gittim baktım silik bir çizgi belirmiş tutturdum varmıdır diye şüphelenmeye kendimizi kandırmaktan başka bişi değil canım test te 10 dk dan sonra dikkate almayın diye yazıyor

doğru söylüyorsun canım,yarın kan testi yaptıracağım sen de yaptır hemen yoktur diye karar verme hayırlısı olsun,daha önceleri de idrar testleri yaptım ama hiç birinde değil yarım saat 1 saat sonra bile 2.çizgi çıkmamıştı bu yüzden biraz umutlandım,tabi test bozuk değilse senağlama

benimde 15-20 dk sonra hafif cıkmıştı.ama ben hamileydim kan testide doğruladı bunu.insallah seninde öledir..

valla benim bi arkadaşım çocuk düşünmüyodu kız 2aylık hamile çıktı ne olduğunu anlamadı
gerçi düşük tehlikesi vardı geçti 2li testi iyi çıkmadı amniyosentez yaptırıyım falan derken bebeğini karnındayken kaybetti :KK43:(
yani öyle bişeyki korunsanda bazen hamile kalınabiliyo nasıl bişeyse benim aklım ermiyo ben anlamadım
Allah herkese hayırlısını versin

valla benim bi arkadaşım çocuk düşünmüyodu kız 2aylık hamile çıktı ne olduğunu anlamadı
gerçi düşük tehlikesi vardı geçti 2li testi iyi çıkmadı amniyosentez yaptırıyım falan derken bebeğini karnındayken kaybetti :KK43:(
yani öyle bişeyki korunsanda bazen hamile kalınabiliyo nasıl bişeyse benim aklım ermiyo ben anlamadım
Allah herkese hayırlısını versin

canım bence geri çekilme pek güvenilir değil.çünkü mesela tüp bebekte tek bir spermle bebek sahibi olunabiliyo.yani önemli olan bir spermin döllenmesi.ilşki sırasında tek bir spermin içeriye girmesi yeterli.bazen öle kaçabiliyo.bnim bi arkadaşım ve amcanım gelini öle hamile kaldı.yani korunurken.

kızlar sabah kan testi yaptırdım sonucunu 15:00 te alacağım,hayırlısı bakalım kendimi çok kaptırmayayım belki idrar testi hatalıdır...

canım,inşallah allah senide sevindirir,umarım bebiş vardır.Haberini heyecanla bekliyoruz.

hayırlısı olsun fbsen insallah hamilesindir

hayırlısı bakalım canım ama ben pek umutlu değilim yani idrar testi yarım saat sonrasında 2. çizgiyi çıkardı testin yanlış olma ihtimali var,bakalım saat 3 te öğrenicem,fırsat bulduğum en kısa zamanda olumlu yada olumsuz haberi size ileteceğim,desteğiniz için teşekkürler arkadaşlar

canım seninle çok dertleşmiştik belki hatırlarsın
inşallah Allah gönlüne göre versin inşallah hamişsindir
haber aldıysan bizi de unutma merakla bekliyouz canım

fbsen Allah gönlüne göre versin canım..hakkında hayırlısı ne ise o olsun..müjdeli haber verirsin inşallah bize.........

hadi ama nerdesin,meraktan öldürdün biziiii.Ver artık şu müjdeli haberi.

fbsen umarım dilediğin gibi olur herşey sonucu öğrenince bizlere haber ver olurmu hakkında hangisi hayırlıysa o olsun cnm

kızlar sonucu aldım ama müjdeli haber veremiyorum sonuç 2,63 çıktı,doktor bu sonuca göre negatif dedi eğer pazartesiye kadar adet olmazsam tekrar test yapılacak,geç döllenme de olabilir dedi,aklım karıştı şimdi,bu değer çok düşük böyle olupta değeri artan var mı kızlar senağlama

X