Bu Bir Kene Isırığı Olabilir mi?

Aleenn

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2024
172
33
25
1719097072888.jpg

İyi geceler. Bugün tüm gün dışarıdaydım. Üzerimde elbise ve ince külotlu çorap vardı. Akşam eve geldiğimde baldırımda bir şişlik elime geldi. Baktığımda bu şekilde bir şey gördüm. Daha önce böyle ucu siyah etrafı kızarmış bir şişlik vücudumda görmemiştim. Başta bir şey batmıştır falan diye düşündüm ama az önce görseli internette aratınca yabancı sitelerde kene ısırığı ile alakalı şeyler çıktı. Aşırı panik oldum yani panik olmam gerekiyor mu gerekmiyor mu onu da bilmiyorum. Öyle bir şey olabilir mi?

Eki Görüntüle 3443143
İyi geceler. Bugün tüm gün dışarıdaydım. Üzerimde elbise ve ince külotlu çorap vardı. Akşam eve geldiğimde baldırımda bir şişlik elime geldi. Baktığımda bu şekilde bir şey gördüm. Daha önce böyle ucu siyah etrafı kızarmış bir şişlik vücudumda görmemiştim. Başta bir şey batmıştır falan diye düşündüm ama az önce görseli internette aratınca yabancı sitelerde kene ısırığı ile alakalı şeyler çıktı. Aşırı panik oldum yani panik olmam gerekiyor mu gerekmiyor mu onu da bilmiyorum. Öyle bir şey olabilir mi?
Yesillik alanlarda mi gezdiniz?

Yeni bir ısırık olsa kene henüz yüzeyde olurdu diye düşünüyorum siz yine de bir dr'a gösterin

açılın beni üç kere kene ısırdı 🙈 benim böyle kızarmamıştı ama yüzeyinde sizdeki gibi siyahlık vardı kene derinin altına tam girmeden hemen almak gerekiyor ihmal etmeyin acile gösterin

Bana kil batmis gibi gorundu, kopegimi kene isirmisti bir kere ondaki cift delikli bi izdi. Ama tabi ihmale asla gelmez doktora gitmelisiniz.

Ekleme: ustteki kismi dikkate almayin.
Google'ladim, sizi kene isirmis gibi gozukuyor, acilen gitmelisiniz doktora. Gecmis olsun.

Son düzenleme:
Beni kaşıntı tuttu 😵‍💫
Ihmal etmeyin hemen acile koşun
Guncelleyin bizi de sonrasinda

Eki Görüntüle 3443143
Burda online takilacaginiza bence acile gidin. Ha acildeyseniz su an ve siteyi geziyorsaniz bir sey diyemem tabi

X