Bu bir belirti mi acaba?

cevizlikek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2010
352
1
Hep sabret diyorum kendime hep bekle ama sormadan edemeyeceğim arkadaşlar ..
her ay yumurtlama günümde baslayan gögüs şişliği ve sızısı adetimin 2,3.günü biter..bekarken de 10 gün önceden şişerdi göğüslerim bu ay adetime 4 günüm var ve gögüslerim de hiçbir belirti yok şişlik acı vb..normal günlerimdeki gibiler...adet olmayacakmışım gibiler sizce bu belirti olabilir mi böyle olan var mı inş.adet olmam inş..

İnşallah hamilesindir canım. Genelde ağrı ve şişin arttığını söylüyorlar ama sende de tersi bir durum da olabilir.

inş.hanzade cevabın için sağ ol..

canım bende aynı endişenin içindeyim...normalde 2 hafta önceden şişerdi memişlerim hatta son günlere doğru yürürken bile acırlardı..ama şimdi 10 gün var adetime memişlerde bi değişiklik yok..aksine suyu sıkılmış portakal gibi..daha öncede gebelik geçirdiğimde memişler acımış..hatta sızlamıştı..şimdi yinemi tutturamadık acaba diyorum?ama bellide olmuyo kimisi hiç bir belirti yaşamadan,göğüsleri şişmeden de hamile kalanları okudum burda..yani herkes ve her hamilelik aynı olmuyo..inşallah hamileyizdir..

inş.nazo her ay şişiyordu göğüslerim ama şiş değil hala ben adet olmayacam galiba diyorum inş sen de olmazsın ben de senin kaçında?

Rabbim inşalahh bu güsel duyguyu sizede nasib eder haberdar et canımm

inş..nasip olur bugüne kadar cok imtihan edildim bir de bununla imtihan edilmekten korkuyorum Allah gönlümüze göre versin ..haberdar etmez olur muyum hiç olursa tüm bölümlere hamileyim diye başlık açarım herhaldekaydirigubbakcemile3hafif bulantılarım da başladı :emir_bebek:inşgelir..

ben 2 aydır göğüs ağrısını unuttum göğsüm ağrıyıp şiştiği her ay hamileyim diyodum şimdi zerre ağrı yok kaç aydır ama gene hamile kalamadım bi nane anlamadım bu işten ben tüm dengem bozuldu bu ay da hiç ağrı yok ağdet tarihim 1 gün geçti beklemedeyim bakalım ne olcak dün ağdet olcak gibi karnım ağrıdı ama bişey yok bakalım

inş.olur baby sonucunu yaz merak ederim ama yarın da olmazsan test yap bence 2gün geçince..kaç aydır istiyordun

inş..nasip olur bugüne kadar cok imtihan edildim bir de bununla imtihan edilmekten korkuyorum Allah gönlümüze göre versin ..haberdar etmez olur muyum hiç olursa tüm bölümlere hamileyim diye başlık açarım herhaldekaydirigubbakcemile3hafif bulantılarım da başladı :emir_bebek:inşgelir..

çok şükür canım sapmadan imtihanların farkına varıp sabretmişsin belli ki kurban olduğum nasib edecekk inşaalhh hayırlı haberler ver inş
dualarımdasın canımm

inş.olur baby sonucunu yaz merak ederim ama yarın da olmazsan test yap bence 2gün geçince..kaç aydır istiyordun
yazarım tabi canım. biz 3 senelik evliyiz aralıktan beri korunmuyoruz nisandan beride yumurtlama takibi yapıyorum hala tık yok bu kadar zor olcanı bilseydim yemin ediyorum evlendiğim ay dan itibaren korunmazdım şimdi nasıl pişmanım anlatamam hayatım bi ton pişmalıkla doluydu zaten bi tane daha eklendi :KK43: bu arada eşim 30 ben 27 yaşındayım eşimde bi sorun çıkmadı bendede yok dedi doktor ileç bile vermedi ama bu ay olmazsa başka doktora gidip klomen isticem belki ikiz olurda kaybettiğim zamanı telafi ederim neleri düşünür oldum yazık bana walla :sinifsinif:

valla adetime 2 gün var ve sadece gögüslerimde hafif ağrı var başkada bir belirti yok..benimde normalde çok olurdu bacaklarım falan ağrırdı belim karnım..şimdi sadce gögüsüm ağrıyo oda az....midem yanıyo 3 gündür...yazın mutlaka sonuçları

çok şükür canım sapmadan imtihanların farkına varıp sabretmişsin belli ki kurban olduğum nasib edecekk inşaalhh hayırlı haberler ver inş
dualarımdasın canımm

Fark ettim canım cok şükür annem ve kardeşimi kaybettim tek kaldım babamla,babam da evlendi yuva kurdu tabi ,eşim ve evliliğim bana bir ödül zaten..bu ağır sınavlardan geçtim inş.olur çok sağ ol duaların için..:a015:

yazarım tabi canım. biz 3 senelik evliyiz aralıktan beri korunmuyoruz nisandan beride yumurtlama takibi yapıyorum hala tık yok bu kadar zor olcanı bilseydim yemin ediyorum evlendiğim ay dan itibaren korunmazdım şimdi nasıl pişmanım anlatamam hayatım bi ton pişmalıkla doluydu zaten bi tane daha eklendi :KK43: bu arada eşim 30 ben 27 yaşındayım eşimde bi sorun çıkmadı bendede yok dedi doktor ileç bile vermedi ama bu ay olmazsa başka doktora gidip klomen isticem belki ikiz olurda kaybettiğim zamanı telafi ederim neleri düşünür oldum yazık bana walla :sinifsinif:

canım ne güzel işte eşinin de senin de bir probleminiz yokmuş dmeek ki bir zamanı var olmak için...inş.en kısa zamanda olur herkesin olmasını can ı gönülden istiyorum...

valla adetime 2 gün var ve sadece gögüslerimde hafif ağrı var başkada bir belirti yok..benimde normalde çok olurdu bacaklarım falan ağrırdı belim karnım..şimdi sadce gögüsüm ağrıyo oda az....midem yanıyo 3 gündür...yazın mutlaka sonuçları

benim de 2 ya da 3 gün var pinks sabahları midem bulanıyor,gögüslerim şişmedi ama sol göğsümde bir sızı oluyor ara ara dün başladı..belirtiler kişiye göre değişiyor mutlaka..hayırlısı bakalım Allahım cok bekletmez umarım sonucu yazalım buraya inş..hepimiz bu ay hamile kalalım da ağustosta hamile kalanlar nisan anneleri vb diye başlık açalım zemuszemus

X