bu belirtiler hamilelik mi????

mub

Guru
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2012
349
5
kızlar merhaba adetim 15 gün gecikti 3 gündür bel ve kasık ağrısı var dün kahverengi leke geldi bu leke aynen şöyle; hani adetinizin son günleri gelirye kahverengi aynen öyle lavaboya gittikçe ara ara geliyo ama çok değil sizce bu yerleşme kanaması mı ve benm ilk defa böyle bi kanamam oldu geçen hafta test yaptım negatif çıktı bi yorum yapabilir misiniz

neden kimse yazmıyor bu belirtiler hamilelik değil mi yoksa

bende 3 gün sürdü ben hatta adet oldum sandım kasıklarım çok ağrımıştı hatta bana üstüne görmüşsün dedıler

kan tahlili yaptırmadım daha pazartesi inş ama benim kahverengi lekem dün ve bugun sürdü kasık ve bel ağrım 2 gün önce çok şiddetliydi sabaha kadar uyuyamadım şimdi ara ara ağrıyo gecen hafta idrartesti negatifti korkuyorum kan testide negatifse çok üzülürüm tabi herşeyin hayırlısı olsun

aynı şeyi bi kaç gündür bende yaşıyodum bugün hamile olduğumu öğrendim ani kesin hamilesin bence.

bugun doktora gittim ultrasyonla baktı hamile değilsin dedi lekelenmem var dedim iltahaptır dedi beta hgc istedi öğlen sonu çıkacak ama benim hiç umudum yok üzüldüm açıkçası çok istiyodum küçük bi çocuk görünce içim gidiyo ama .....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…