Bu ay yumurtlama günümü değerlendirdim ,gebemiyim diye düşünmekten kafayı yicem :(

Leyla4747

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2022
374
25
33
Hiçbir belirtim yok umudum da yok ama günler geçmiyor adetime daha 10 gün var o kadar yavaş ilerliyor ki sanki günler ne yapmam lazım düşünmemek için bilmiyorum

Hiçbir belirtim yok umudum da yok ama günler geçmiyor adetime daha 10 gün var o kadar yavaş ilerliyor ki sanki günler ne yapmam lazım düşünmemek için bilmiyorum
Ben de ayni sizin gibiyim. Asiri merak ediyorum. Degilsem bile keske hemen bilebilsem simdi. Beklemek zor geliyor

Belirtiler 10 gün varken kendini göstermesi imkansız yani belirtim yok diye üzülmeyin.
Kafanı dağıt demesi kolay biliyorum ama gerçekten stres yapma. Her gün internetten sakın belirtilere bakma daha da etkiliyor. İnşallah hamilelik vardır

Öyle mi dersiniz nedense hamile olduğumda belirtilerden ziyade bunu duygu olarak hissedecekmişim gibi geliyor ne kadar doğru tabi bilmiyorum teşekkür ederim guzel yorumunuz için

Öyle mi dersiniz nedense hamile olduğumda belirtilerden ziyade bunu duygu olarak hissedecekmişim gibi geliyor ne kadar doğru tabi bilmiyorum teşekkür ederim guzel yorumunuz için
Kesinlikle, hele regli günü yaklaştıkça hamileyseniz daha çok hissediyorsunuz. Ben kendimden çok emindim belirtilerim tutuyordu yine de hiç test yapmadan 5 günlük bir gecikmeyi beklemiştim.

Ne gibi belirtileriniz vardı bir de belirtilerin olduğu ay hamilemiydiniz
*Regl olmadan önce göğüslerime dokunduğumda sızlama sürekli değil ara ara oluyordu.
*Belki inanması zor ama regli olmama 3 4 gün vardı sanırım duştan sonra aynada karnıma baktığımda tam rahime denk gelecek yerde şişlik ve göbeğime doğru uzanan bir çizgi görmüştüm.
* Şeffaf kokusuz su gibi akıntı.
* Yerden herhangi bir eşya alıp kaldırmak istediğimde hafif bile olsa kasıklarımda batma hissediyordum. Yatarken sağa sola döndüğümde de batma hissiyatı vardı.
*Çok fazla yemek isteği.
Bu yaşadıklarımı daha önceki regli dönemlerinde yaşamadığım için direkt farketmiştim. 5 gün bekleyip kesin olsun demiştim.

Bulantılarım ve aşırı uyuma isteği ise daha yeni yeni başlıyor.

Ne güzel sizin adınıza sevindim .Bu belirtilerin coğu gebelik belirtileri zaten siz de çoğunu yasamışşınız inşallah ben de isteyen tüm kadınlar da bu duyguyu yaşar

Ben 17 ay yumurtlama testi yaptım ilişkiye girdim çok taktım olmadı. Artık olmuyor diye saldığım ay oldu. Umarım sizin olur. Eğer olmaz ise üzülmeyin bu kadar çok düşününce stres etkiliyor olabilir bana da öyle diyorlardı gıcık oluyordum doğruymus söylemek istedim

17 ay yumurtlama testi mi gerçekten cokmus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…