bu ay tedaviye yeniden başlıcam çok heyecanlıyım.

• Konu Sahibi hayatla içiçe
  • Başlangıç Tarihi
H

hayatla içiçe

Ziyaretçi
herkese merhba kızlar.uzun bir zamandır siteyi takip edemiyordum. tekrar aranızda olmak büyük bir mutluluk benim için. evet ben de yeniden tedaviye devam edicem. bu ay adetimi bekliyorum. bugün yarın olurum büyük ihtimal. sanırım pazartesi salı gibide doktora giderim. bu sefer daha çok heyecanlıyım. 3 aydır tedaviyi bırakmıştım. yani kendi haline bırakmıştım. ama malesef yine hamiş kalamadım. hayırlısı bu sefer inşalla. laparoskopinin ardından ikinci aşılamamı olucağım. bakalım hayırlısı. sabırsızlıkla bekliyorum tedaviye başlıcam günü. allah herkese hayırlısıyla bebek kokusunu tattırsın. bu arada moralimi de bozmamaya çalışıyorum ama hep hamile bayanlar var etrafımda nasıl bozulmasınki .hep içimi çekiyorum. ama isyan etmiyorum. herşeyde bir hayır vardır mutlaka .dedim gibi tekrar aranızda olmka beni çok mutlu etti.herkese bu yolda bol şanslar diliyorum.allahım bizide gör ne olursun .....hepinize kucak dolu sevgiler ......:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

geçen aklıma geldın herhalde bu kız hamıle dıyodum kendı kendıme neyse canım hayırlısı olsun inş. bu sefer umutların bosa cıkmasın canım allah yardımcın olsn

inşallah bu sefer olur canım dualarımız seninle bizide haberdar etmeyi unutma

X