bu ay geciktim neden :(

D

dlny

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi dlny
kızlar en son ilişkiye girdiğimde adetimin son günleriydi ki regl döneminde hamile kalmak çok zor 1 aya yakın eşim yanımda değil zaten gecen ay 28nde olmuştum normalde 25-26sı gibi olurdum çok korktum hamileyim diye ama test yaptım 2 defa negatif çıktı nedir bu ya :1no2:

ben hamile olmak istemiyorum ....:1no2:

• Konu Sahibi dlny
mevsimdendir canım uzun süre gelmezse dr git

• Konu Sahibi dlny
sağol canım beklemedeyim artık benneyaptımki:1no2:

• Konu Sahibi dlny
aynı sorun bende de var,adetim 2-3 üç gün gecikti.normalde çok düzenli olduğu için 2 gün geçmesine rağmen çok evham yaptım ve stres oldum.göğüslerim ağrıyo,karnım da ağrıyo ama buna rağmen hastalanamıyorum.sizce biraz daha bekliyim mi yoksa kan testi mi yaptırayım? kim yardım eder bana:Saruboceq:

• Konu Sahibi dlny
Bende aynılarını yaşamıştım canım ama testler negatif çıkmıştı ve 17 gun gecikmiştim hava değişimi strese bağlı yumurtalıklarım çalışmamış bu ay

• Konu Sahibi dlny
aynen bugün 6.gün dayanamdım gittim bida test alıp yaptım yne negatif bu saatten sonrada bişey çıkmaz herlde stres yapmamaya çalışıyorum zaten bişey olmucak adet olucam sonunda işallah hihoyyytaltından başka bişey çıkmasından korkyorum çünkü:1no2:...

• Konu Sahibi dlny

bi idrar testi alıp yap istersen canım ama kan testi kesin çözüm o ayrı ben çok düzenli olduğum için 1 gün geç gelse panik oluyorum resmen :1shok:
bi iki gün daha beklyip test yaptır canım emin olmak için...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…