Örgü Bu atkı modelini nasıl çıkarabilirim,bilen birileri bakabilir mi Lütfenn..

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,

prmkbr

Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2013
127
3

Valla bende acemiyim ama cok begendım bu modeli merakla bekliyorum

Daha önceden biri daha sormuş bu modeli biri cevap vermiş ama ben hala anlamadım nasıl olduğunu

bence yildiz orgu bu.
atkinin onunude arkasinida ayni sekilde oruyosun
uc ilmek birden ters oruyorsun... ordugunde ilmekleri sol sisten cikarmayip sag sise ipi doluyorsun ve tekrar ayni uc ilmegi ters oruyorsun ve sol sisten cikariyorsun... yani ayni anda uc ilmegi 2 kez kesmis 1 kez de arttirmis oluyorsun..ilmek sayisi bozulmuyor...bu ordugunuz 3 ilmekte yildizinizi olusturuyor.. dikkat edilmesi gereken tek sey arka sirada yildizlari ayni hizada degilde iki yildizin arasina yapmaniz...boyleyiklede yildizlar yan yan olacak ve resimdeki gibi saga dogru kayacak...

Örgüden hiç anlamam üzgünüm yardımcı olamıycam ama çok beğendim modeli o yüzden yazmak istedim :) bu atkıyla örgü hayatına atılabilirim inş bir bilen çıkar :))

Örgüden hiç anlamam üzgünüm yardımcı olamıycam ama çok beğendim modeli o yüzden yazmak istedim :) bu atkıyla örgü hayatına atılabilirim inş bir bilen çıkar :))

İnş canım ben daha önce ördüm atkı,çorap falan ama bunu hiç görmemiştim. Sorduğum kişiler de bilmiyor. İnş bilen biri çıkar bak hayırlı bi iş yapmış olacak

İnş canım ben daha önce ördüm atkı,çorap falan ama bunu hiç görmemiştim. Sorduğum kişiler de bilmiyor. İnş bilen biri çıkar bak hayırlı bi iş yapmış olacak

Ay nerdee elimden hiç gelmiyor böyle işler ama bu modeli çok beğendim :) Etrafımda da hiç örgü ören yok ki sorayım yardımcı olayım artık kk kızlarından ses gelmesini bekliycez :)

Gg ecen bi TV prob izledim derya baykalda bu örnekten bebek battaniyesi yapmislardi

Puf noktasi tek ilmek sayisiyla basliosun ornek 41 43 gibi ipin kalinligina gore ayarlarsiniz fazla kalin siste kullanilmayack ipin kagidinda kaç no yaziorsa o

İlmek attiktan sonra düz yada tersine gore önce 2.ilmek sonra 1.ilmek olarak oruyosun hep yy ani 2.1.4.3.6.5. Gibi buda hasır görüntüsü veriyor örnekte olduğu gibi

İnş aciklayici olmuştur kolay gelsi n

Ay nerdee elimden hiç gelmiyor böyle işler ama bu modeli çok beğendim :) Etrafımda da hiç örgü ören yok ki sorayım yardımcı olayım artık kk kızlarından ses gelmesini bekliycez :)

Kızlar başladım atkıyaa Birebir bunun aynısı değil fakat çok hoş duruyor,çok asil duruyor yanii Resmini koymak istiyorum fakat nasıl resim ekleyeceğimi bilmiyorumm :44:

Kızlar başladım atkıyaa Birebir bunun aynısı değil fakat çok hoş duruyor,çok asil duruyor yanii Resmini koymak istiyorum fakat nasıl resim ekleyeceğimi bilmiyorumm :44:

Valla frezya eminim çok güzel açıklamışsındır ama bende bu matematik işlemi gibi göründü :)) Canım hayırlı olsun valla google da araştır koy mutlaka ama bildiğim kadarıyla msj yazılırken yazı şekillerinin sütunundan ekleniyor :) Ayy ben çok beceriksizim yahu seninkini göriyim elimden gelirse yapayım bende :)

Ne kadar belli oluyor bilmiyorum kızlar ama ben çok beğendim isteyene anlatabilirim

Son düzenleme:
güzelllllllllllllllllllllllllllllll olmuş örgüüüüüüüüüüüüüüü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…