Bu ağda ne ağdası?

cekirdekcik

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2014
1.035
2.131
sayfayla bi alakam yok, kesinlikle reklam falan da yapmıyorum ama şu ağda nedir bilen var mı?
https://instagram.com/p/BhetlWQlKpb/

direkt bezle çekti ve yoğun bi yapısı var. inci soyulabilen boncuk ağda zannettim ama kimse ondan memnun kalmamış ve o ağda daha inceydi. Bunu instagramda hep erkek kuaförleri kullanıyor görüyorum. yoğun bi ağda direkt bezsiz kullanılıyor.

Adı nedir bunun??? Kullanan var mı? Bıyık, favori için sanki çok rahat bi kullanımı var gibi duruyor...

Normal ağda dıyor bılıyorum. Hatta evlerde yapılır bu ağda. Bunun marketlerde satılanıda var. Yesıl bı kapta oluyordu. Beze gerek duymadan elınle cekebılıyorsun. Evde nasıl yapılıyor unuttum tarıfını suan.

Ilık agda mı öyle bisey sanırım adı. Evlerde de yapıyordu eskiler, şekerli olan sanırım. Şerbet, limon vs.var galiba içinde

Yok bu ılık ağda değil, eminim. Ilık ağdayı biliyorum çünkü. Bu daha değişik, sürüyorsun tüyün üstüne spatula ile sonra bekliyorsun, kendi kendine donuyor sonra da elinle çekiyorsun. hiç yapış yapış bi şey değil.

bulursam size de söylicem :)

sayfayla bi alakam yok, kesinlikle reklam falan da yapmıyorum ama şu ağda nedir bilen var mı?
https://instagram.com/p/BhetlWQlKpb/

direkt bezle çekti ve yoğun bi yapısı var. inci soyulabilen boncuk ağda zannettim ama kimse ondan memnun kalmamış ve o ağda daha inceydi. Bunu instagramda hep erkek kuaförleri kullanıyor görüyorum. yoğun bi ağda direkt bezsiz kullanılıyor.

Adı nedir bunun??? Kullanan var mı? Bıyık, favori için sanki çok rahat bi kullanımı var gibi duruyor...

Sir el ağdası bu..Kalıp şeklinde yada granül halde satılır.İstediğiniz miktar katı haldeki ağdayı özel kendi cezvesinde ocakta ısıtıp ıygulayacağınız bölgeye spatula ile sürer sonra 30 sn kadar bekleyip bir köşesinden tutup çekersiniz.Bez kullanmaya gerek olmayan pratik bir üründür...

Sir el ağdası bu..Kalıp şeklinde yada granül halde satılır.İstediğiniz miktar katı haldeki ağdayı özel kendi cezvesinde ocakta ısıtıp ıygulayacağınız bölgeye spatula ile sürer sonra 30 sn kadar bekleyip bir köşesinden tutup çekersiniz.Bez kullanmaya gerek olmayan pratik bir üründür...

Galiba buldum yaa! Bunun adı kalıp ağda, folyo ağdaymış. Çok Katı bi halde satılıyor ve makinesi var içine atıyorsun eriyor öyle sürüyormuşsun... Resmini de buldum, şöyle bi şeymiş.

Yüzde kullanılır mı acaba? Kuaförler kullandığına göre kullanılıyor herhalde?

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    27,4 KB · Görüntüleme: 168
Kizlar bi sey sorucam ben el agdasi aldim kucuk kapda satiliyor bal gibi gozukuyor.ben onu nasil kullanicam bilemedim.plastik kapta nasil isiticam?

Galiba buldum yaa! Bunun adı kalıp ağda, folyo ağdaymış. Çok Katı bi halde satılıyor ve makinesi var içine atıyorsun eriyor öyle sürüyormuşsun... Resmini de buldum, şöyle bi şeymiş.

Yüzde kullanılır mı acaba? Kuaförler kullandığına göre kullanılıyor herhalde?

Kalıp hali bu şekilde.Daha küçük kalıplarıda var ve granül şekilde boncuk boncuk olanıda.Makinesi ve bu şekilde büyük kalıpları profesyonel ağda yapan yerler tercih ediyor.Ev tipi genelde cezve halinde ocakta ısıtılan türden.Yeşil renk olan tüm vücut ama pembe pudralısı var o yüze daha uygun bir ürün..:KK39:

Kizlar bi sey sorucam ben el agdasi aldim kucuk kapda satiliyor bal gibi gozukuyor.ben onu nasil kullanicam bilemedim.plastik kapta nasil isiticam?

Isıtmak için içinde su olan bir kabın içine oturtup benmari usulü ısıtılıyor diye biliyorum.Eskilerin kullandığı çam sakızı tarzı birşey sanırım o..Uygun ısıya gelince uygun miktarda elinize alıp elinizde çekiştirerek uygun kıvama getirip uygulanacak bölgeye sürerek yapıştır çek şeklinde el ağdası..

X