bu adamla ne yapacam ben nereye kadar gidicek bu hayat böyle :(

kafadar

Guru
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2008
370
214
yoruldum artık. dayanamıyorum.Allah a yalvarıyorum onu artık sevmemek için takmamak için.insan eşinden uzaklaşmayı istermi yaa olurmu yaa.eğer onu sevmesem beni aramamasını takmam ilgisizliğine alakasızlığına üzülmem.
insan merak eder ya kötü günler geçirdik ayrılma boyutuna geldik bu kadında nasıl gönlünü alayım der.çok mu şey istiyorum diyorum kendime hayır çok şey değil benim istediğim biraz ilgi alaka üstüne düşülmek sevildiğimi hissetmek belki de şımartılmak.
ne olur ya birazcık şımart beni olmaz ama nasıl olsa garantiyim ben birgün konuşmasam iki gün sussam üçüncü gün mutlaka konuşacam değil mi.. yeter artık inceldiği yerden kopsun bir daha mı gelecem ben bu dünyaya. ah bi cesaretim gelse kapıyı çarpıp çıkmasını da bilirim ben ama olmuyo işte çocuk büküyo belimi.ne yapacam ben:1no2:

:çok üzgünüm: ay kıyamam çok dolusun bitanem ya:çok üzgünüm:
neden bu kadar kafana takıpta kendi canını hiçe sayıyorsunki
unutmaki eşinde olsa bu insan,kendi canından daha değerli değil
sende bir insansın bitanem

Allah yardımcın olsun çok zor yaaa çokkk bu erkekler kadar bencil nankörü yoktur yaşadığımız bi rhayat sanki oda zindan çekmek zorunda değiliz evet ama belimiz bükenler var insna ne yapacağını nasıl davranacağını şaşırıyor böle zamanalrda bilirim çünkü bu adamlara küçük oyunalrda sökmez

:mymeka:ne demek kapıyı çarpıp giderim sakın bir daha duymayayım,aciz insanlar gerçek hayatın verdiği sıkıntılardan bir kaçış yoludur bu kaçıp gitmek.Bence kaçıp gitmek çözüm değil.
Alıp karşına hiç konuştunmu,neden bu kadar uzak sana,neden bu kadar kopuk sana..
Bazen biz kadınlar sevildiğimizi görmek,şımartılmak isteriz..Ama karşındakide tam aksine duygusuzca davranınca herşey bitiyor gözünde ve sonuçları biraz ağır oluyor..Kaçmak çözüm değil bitanem..

Seni çok ii anlıyorum ama bi erkek böleyse değişmiyor ne yazık ki ne yaparsan yap ne sölersen söle ağla zırla,tmm dio haklısın değişecem özür dilerim dio ama hiç bişe değişmio çünkü içinden gelmio ya da huyu suyu öle istese de değişemio yapısı öle oluo

inanın çok mücadele ettim.6 yıllık evliliğimde o kadar şey yaşadım ki anlatamam.tam herşey düzene girdi dedim yine bozulduk.dün akşam yine tartıştık 10 gündürde huzurumuz falan kalmadı. o o kadar sakin ve umursamaz ki bu beni çıldırtıyo.ben sorunlarımı konuşarak halletmeyi tercih ederim.konuştuğum zamanda abartıyosun saçmalıyosun diyo başka da bişe demiyo.kendimi çok güzel ifade ettiğimi düşünüyorum ama hiç bişe yaramıyo.dedim ya beni nasıl olsa garanti diye görüyo.aramıyım sormıyım diyorum içim rahat etmiyo e onunda işine geliyo.off bıktım yaa

canım bıraz kendını fırenlemelısın
yıpranan sen olursun esıne bısey olmaz
erkekler bu konularda kadınlardar daha katıdır bızler cok duygusalız
eger konusmak ıse yaramıyorsa dedıgım gıbı bıraz ayrı kalmalısınız

öncelikle sakin olun biraz..öyle gitmeleri falan düşünmeyin...
her insanın yapısı farklıdır...her inceliği her insan gösteremez..
biraz görmemezlikten gelin ve beklentilerinizi kısın...
kafanızı toplayın,daha mantıklı düşünün lütfen...
sevgiler...

Ahhhh bitanem, erkekler neyin farkinda ki bu durumunun da farkinda olsun.ben bekarken eşim bi sürü çiçek alirdi.evlendik evleneli daha çiçeği birak bişey almadi...bnim beğendiğim bişey olunca istiyorum deyince alir...ama insan şimartilmak istiyor... (

Ahhhh bitanem, erkekler neyin farkinda ki bu durumunun da farkinda olsun.ben bekarken eşim bi sürü çiçek alirdi.evlendik evleneli daha çiçeği birak bişey almadi...bnim beğendiğim bişey olunca istiyorum deyince alir...ama insan şimartilmak istiyor... (

Canım çok kırılmışsın belli.Senin durumunda olan o kadar çok kişi varki bu hayatta inan buna.

Bİze danıştığın iyi oldu bence fikir alışverişi yaparızUmarım bi yolunu buluruz canım.Onu kendine bağlamanın yollarını bul bence.

Mesela konuşma ortamı yarat.Nelerden hoşlanır bunları sor dolaylı yollarla.OLmadı bi anket bul doldurmasını iste aşk sevgi üzerin eolan anketlerden olsun.Onun istekleri doğrultuısunda ses tonundan giyiminden kuşamından gülümsemene kadar onun istediği gibi ol inan farkını göreceksin.

Ve o üstüne düşmüyorsa bile sen üzerine düş.Çok ilgili ol bunaltmadan en güzel yol budur bence.

Bekar olsan uğraşma derim ama evliliğini kurtarmak istiyor vede eşini seviyorsan bunu yap bence.Bunun için değer.

arkadaşlar yazdığınız bütün yorumlara tek tek katılıyorum.inanın günlerdir yapmadığım düşünmediğim şey kalmadı.biz 6 yıllık evliyiz ama yaşımız genç ikimizde ileri yaşlarda sayılmayız ben 24 o 28 yaşında.çocuğumuzda yok yanımızda iş dolayısıyla babaannesinde kalıyo.yalnızız yani hep başbaşayız.neyse çok uzatmıyım.şunu belirtmeliyim ki gerçekten bana fikir verdiniz teşekkür ederim.sizin söyledikleirinizi yapmaya çalışmıştım ama cesaretim gelmiyodu şimdi kendimde bi cesaret hissediyorum.ve kararımı verdim o nasıl istiyosa öyle olsun.ben yine kendimden ödün verecem ama onuda yola getirecem kafaya koydum..
önceden nasıldı diye sormuşsunuz öncedende aynıydı ama dar fikirli insanlar arasında olduğumuzdan onu rahat rahat yönlendiremiyordum.şimdi oradan uzağız.
başarabilirim buna gerçekten inanıyorum..

onu sımartılmaya zorlasan nasıl olur ben öle yaptım
boğazına yapışıp beni sevdiğini söylettim ve başka şeyleri de bu şklde hallettim
ve şimdi adam alıştı kendiliğinden yapıyo
işi dalgaya vur
bi süre sonra inan alışır
ama isyan etme

haklısın canım.bu her kadının ıstegı...bıraz ılgı bıraz sımartılmak...bence tek cozum yolu eger cozum olacaksa bırbırınızı bıraz ozlemenız....bence ıse yarayacaktır.sen yanında olmayınca degerını o zaman anlar.onun ıcın aslında ne kadar degerlı oldugunu...a.s.:1hug:

ah be cnm ben 10 sene oldu evliyim anca düzeliyo ucundan acık düşünceli oldu bunuda sabırla başardım çok problemler yaşandı çok kırıldı kalbim senin gibi düşündüm kapıyı vurup çıkmayı çocuğum vardı yapamadım iyikide yapmamışım hepsi geçti çok şiddetli fırtınaları geride bıraktım şimdi hafif şiddette tartışmalar oldu eşimi ikna ettim hatta psikoloğa gitmesi için ve beni dinledi gitti sabır başka yolu yok seni sevdiğinden gerçekten eminsen sabret sonu mükafat oluyo tabi kadınlar biraz daha hassas olduğumuz için daha fazla yaralanıyoruz umarım yoluna girer mutlu olursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…