bu adamın amacı nedir?

Sosyal medyadan eklediniz mi?Eklemeyin.Size asılmış,sonra da yanlış anladın,bak çok mutlu evliliğim var demeye çalışıyor.Çevir kazı yanmasın yapmış.

Konu sahibi o saatte beraber çıkmanız da anlamsız.Sizi beklediğini söylediğinde tepki gösterseydiniz.
Karın çocukların evde seni beklerken senin beni beklemen çok terbiyesizce olur, hakaret olarak algılarım diyememiş. Üstüne bir de adamla çıkıp eşlik etmesine izin vermiş. Hadi seni bekliyorum dediğinde ciddiye almadın, çıkışta hala bak seni bekledim dediğinde niye rezil etmedin de eşlik etmesine izin verdin demezler mi insana? Bana iş atıyor, naz yapıyor, onun da gönlü var diye konuşmaya başlamıştır çoktan.
Ay bir de beni öp diyen adamın arkadaşlık isteğini kabul etmiş. Bu anlık şok değil, akıl tutulması değil artık.
Kalkıp bir de amacı ne diye sorması peki?

Kan emici yarasa. Ama yüz verende o ya da bu sebeple sizsiniz. İnsanlara yaranmak zorunda değilsiniz maalesef bizim insanımız hele de iş ortamında nazik kibar davranan kadınları en iyisini söyleyim saftirik görüyorlar. Birde üst pozisyondayım demişsiniz ama pek şeyyapamadım ne yalan söyleyeyim. Hiç sizin gibi sınırları çizemeyen insanları üst pozisyonlara getirdiklerini görmedim çünkü çalıştığı kişileri yönetemezler. Olaylar karışmasın tatsızlık çıkmasın istiyorsanız oranın iş yeri olduğunu herkesle yağlım ballım olmamak gerektiğini hatırlayıp kişilerde gereken sınırları koymanızı öneririm.

Adamın amacını da siz aslında çok iyi biliyorsunuz da sormaktaki amacınızı ben bilmiyorum.

Eşimin eski iş yerinde adamın biri imalı bir şekilde muz vermiş bi kadına, kadın onun içinden geçmiş, sürekli aklıma o geliyor.

İş yerinden beraber çıktığını gören de olmuştur.Yani ne gerek var adını kirletmeye böyle bir ABİ için.

beni yanlış anladın bak eşime düşkünüm mesajı veriyor sandım ne yalan söyleyim o profilden ya
Neyi yanlis anlayacaksiniz? Aynen yazdiginiz gibi cok komiksiniz gercekten.

Adamin amaci net: seks! Sadece size de yurumemistir. Esini aldattigi baskalari da vardir. Sizinle de birlikte olmak icin adim atmis, siz reddetmisiniz. Daha da olayi yumusatmaya calismayin. Konu cok net.

Dünya ahiret bacısı mı?
Ahireti bilmem de dünyada bacım bacım, abim abim diye diye yanlamasına çarpışmalar yaşamaya çalıştığı çok açık.
Eşimin eski iş yerinde adamın biri imalı bir şekilde muz vermiş bi kadına, kadın onun içinden geçmiş, sürekli aklıma o geliyor.
Akıllı kadın geçer içinden. Gönlü olan da ay ne yapmak istiyor acaba hihihi der.
Bu kadar saf olunmaz çünkü. Hadi olundu, beni öp dendikten sonra da saflıktan denmez.

Yarın bir gün adamın karısı bu iltifat mesajlarını görüp işyerini bassa bu kadının saçına yapışsa asla kendini ispatlayamaz. Ay yok beni öp dedi de ben tokati koyacağıma naz yapar gibi kaçtım sonra da bana iltifat mesajları atmasına izin verdim, yüzüne güldüm mü diyecek?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…