Bu adam döner mi?

Merhaba arkadaşlar 5 yıldır beraber olduğum birisi vardı ben öğrenciyim ve eğitiminin son senesine gelmişken dün ayrıldık. 5 yil boyunca tartismalarimiz illa ki oluyordu ama ikimizden biri dayanamaz hemen adım atardı ama genel olarak bakarsak o çok daha umursamaz bir insan bana göre. En son 13 14 gün önce saçma sapan konuşmaya başladı soğuk ve anlamsız cevaplar veriyordu en sonunda konuşmanın ortasında kavga vs olmadan görüldü attı ve ben de sinir olduğum için bir daha yazmadım. Birkaç gün sonra ailemden birisi vefat etti ve haberi dolaylı yoldan olduğu halde hiçbir şekilde basın sağ olsun bile demedi ailesiyle gezmeye vs gidip paylaşımlar yaptı belki de bunun için bu sefer adım atmadım ama ayrılık konuşması yapmaya da elim gitmedi sonuçta 5 yıl ve gerçekten seviyorum . Dün sabah bana yazdığı tam olarak şu ki iliskiye karşı hissim kalmadı hiç kimseyle ilişki yaşamak istemiyorum. Cevap vermedim fotoğrafları ve paylaşımları kaldırdım o da aynısını yapmış ve ailemi arkadaşlarımı beni herkesi silmiş. Sormak istediğim şey bu kadar hızlı davranan bir insanın pişman olup dönmesi mümkün mü? Üstelik umursamaz birisi. Arkadaşlarım kesinlikle pişman olacak diyor ama hissim kalmadı diyen birisi ne icin pişman olur ki..
İskender kebaptır belki

X