bu 2 gün geçermi.......

Shevvall

Nirvana
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2008
943
29
kızlar ben mart ayında olumsuz sonuçlanan bir tüp bebek tedavisi gördüm ve 2 aydır regl olmuyordum bu gün test yaptum 2.çizgi silik çıktı ben de hastanede soluğu aldım ve kan testi sonucum 37,4 ......şimdi 2 gün sonra testi tekrarlamam gerekiyormuş bakalım yükselcekmi diye bana çok düşük geldi bu değer varmı böyle değeri düşük olupta sonra yükselen hamilemiyim ben şimdi.offfffff karmakarışım.......

cnm benim inş. hamilesindir..hihoyyyt ALLAH gönlüne göre versin darısıda başıma benimde 1 haziranda regl olmam gerekiyodu ama şu ana dek olmadı ama bilemiyorum, çok da umutlanmak istemiyorum

insallah hamilesindir canim dusunmemeye calis hamilemiyim degilmiyim diye birazda dinlen agir filan kaldirma nolur nolmaz iyi haberlerini bekliyorum insallah a.s.

Hadi bakalım hayırlısı olsun inşallah...

Valla bu sitede neler okuduk neler...Ne mucizeler gördük...

Hemen moralini bozma,çok heyecanlısın biliyorum ve anlıyorum ama mutlulukla geçirirsen bu 2 günü daha iyi olur tatlım...

Hakkında herşeyin hayırlısı olsun...

Hayırla sağlıkla hamilesindir inşallah:))))))

kızlar iyi dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum inşallah hamileyimdir ben çok umutlandım çünkü..
rabbim isteyen herkese verir inşallah........

kızlar iyi dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum inşallah hamileyimdir ben çok umutlandım çünkü..
rabbim isteyen herkese verir inşallah........

İnşallah hamilesindir. mesajını okuyunca aklıma geldi. bizim bi tanıdık vardı. 5 yıl boyunca çocuğu olmadı. tüp bebek demiş doktorlar. sonra yazı beklerken tüp bebek tedavisi için bi de öğrendi ki hamile. belki senin de öyle olmuştur. sonuçta imkansız şeyler değil bunlar.

gecmis olsun canim, bende aynisini tüp bebek tedavisinde yasamistim doktor kimyasal gebelik demisti. Insallah vakti zamaninda gelir bebisini

umarım en yakın zamanda hamile kalırsın ben de
tedaviler sonucu hamile kalamayıp sonra kendiliğinden hamile kalmiştım
umudunu yitirme mucizeler gerçekten oluyor... inan...

çok teşekkür ediyorum arkadaşlar bu gün itibariyle regl oldum yaşadığım kimyasal gebelikmiş..
hayırlısı artık sağlık olsun diyorum.sizinde dediğiniz gibi denemeye devam.
rabbim tez zamanda hepimizin yüzünü güldürür inşallah.......

ben araniza yeni katildim benimde testte cok silik cikmisti kan testinde negatif cikti ve sonra hamile oldugumu ogrendim ve 3 mayista bebegimi dusurdum insallah bu ay icin umutlaniyorum ins hamilesindir benim icmede hamilesin gibi dogdu

X