Bthgc 0.09 on gün gecikmeyle yükselir miiii lütfen cevap !!!!

ukteeem

Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2022
305
53
22
Merhaba bende pkos var normalde adetim düzenlidir 10 gün gecikti kan verdi 0.09 çıktı bu değer ne demek yükselir mi ???? Başına gelen var mı

10gün geçikmeye kanda çıkardı 5ve altı değerleri negatif başka bir sorun olabilir.

Sür

Düzeni cinsel birlikteliğim var evliyim Çocuk istiyorum o yüzden şüpheli ilişki herzaman olabilir
benim de pcos var. reglin 3. günü 1.20 çıkmıştı. doktor direkt gebelik yok 1-2 güne regl olursun dedi beni hep psikopat doktorlar mı buluyor. (dediği çıktı ama regl oldum 2 gğn sonra) ama asla o değer neden 1.20ye yükseldi söylemedi. 2 gün sonra kan verdiğimde 0.100’e düşmüştü.

Bence benimkide yükselmez bizimki de umut işte ama neden olmuyo onu anlamıyorum yaaa

ben de anlamıyorum artık. bir yıldır o kadar tükendim ki. her seyi denedim. doktorlara göre bir sorun yok kalabilirsin gebe diyorlar. bir de dalga gecer gibi bir an önce çocuk düsün dedi ilk gittiğim doktor. vallaha bu kadar zor olduğunu bilsem daha erken evlenirdim kimse uyarmadı beni sizin fsh kaç? benim doktorum sadece fsh değerimi sorun yapıyor. fsh 9.1 benim ve doktorum 10 üzerine çıkarsa çok uğraşırsın gebe kalmak için dedi. sanki simdi ugrasmiyorum

Benim hormonlar normal fsh 6 lh 4 tirodı 1 testeron 0 larda amh 7 bende 3 senedir uğraşıyorum sadece pcos var aşırı illet bişey çok çekiyorum elinden bitik durumdayım

23 yaşındayım tüpler açık hormonlar normal eşim normal herşey iyiysen olmuyo kilomda yok olanı verdim tek sebebi pkos diyorlar nasıl çözcem ne yapıcam hiçbi fikrim yok sen kaç yaşındasın ?? Daha önce çatlama iğnesi tedavisi gördüm bu ay adet olursam şayet aşılama yapıcam

ben 28 yasindayim ve bende de tek sorun pcos. ben de önünüzdeki ay çatlatma iğnesi kullanıcam. sen yine daha gencsin ben 30umda doğurmak istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…