BTHCG YÜKSELİYOR KANAMAM VAR :( :( YARDIMMMM

burcu--burcu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2015
5
0
38
KIZLAR MERHABA ÖNCEKİ ADET TARİHİM 30 MART BEN HEP 6 GÜN ÖNCE KAN VERDİM 0,0 ÇIKTI 3 GÜN SONRA BİDAHA KAN VERDİM 7,68 ÇIKTI DR. GİTTİM KİMYASAL DEDİ BAŞINDAN SAVDI BENİMDE KANAMAM BAŞLADI 3 GÜNDRÜ KANAMAM VAR. İÇİME SİNMEDİ Bİ GÜN SONRA BİDAHA KAN VERDİM BTHCG 14.00 OLMUŞ..
KIZLAR KANAMA VE DEGER YÜKSELMESİ YAŞAYANLARINIZ VARMI NOLUR PSİKLOJİM ALTÜST OLDU NAPICAMI BİLMİYORUM. KANAMAM BAŞLADIGINDA ÇOK AĞLADIM GİTTİ BİTTİ DİYE AMA İDRARDA CİTF CİZGİYİ GÖRÜP KANAMAYA RAGMEN DEĞERİMİN BİGÜN ARAYLA YÜKSELMESİ UMUTLANDIRDI BENİ. BU DURUMU YAŞAYANLARINIZ VARSA NOLUR BİŞEY SÖYLESİN

beta hcg hemen sıfırlanmaz değerin çok düşük keşke bu kadar erken davranmasaydın kimyasal gebeliği çoğu kadın farketmiyor adet kanaması zannediyor. geçmiş olsun üzülme herşey olacağına varır ben de düşük yaptım yakın zamanda.

ama nedendir ben var hissediyorum bu kanamaya ragmen deger 2 ye katlamış.
kanaması olupta gebeliği devam eden varmıdır acaba

ama nedendir ben var hissediyorum bu kanamaya ragmen deger 2 ye katlamış.
kanaması olupta gebeliği devam eden varmıdır acaba

evet var ama bu kadar erken kanamalar genelde kimyasal gebelik oluyor öğrendikten sonra bir hafta geçmeden kanamayla düşüyorlar. kanaman nasıl 1 ped 2 ped dolduracak kadar mı günde kaç ped değiştirecek kadar mesela

evet var ama bu kadar erken kanamalar genelde kimyasal gebelik oluyor öğrendikten sonra bir hafta geçmeden kanamayla düşüyorlar. kanaman nasıl 1 ped 2 ped dolduracak kadar mı günde kaç ped değiştirecek kadar mesela
3 gündür kanamam var 1 pedi anca doldurmuştur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…