bronz allık

ezgiii_

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2008
229
1
34
arkadaşlar ben çok esmer degilim ama esmere yakınım yani bana önerebileceginiz fazla pahalı olmayan ama güzel bi bronz allık var mıı

ben FlorMan'ın selection Terracotta Powder 24 numarasını kullanıyorum
hoş bir rengi var fiyatını tam olarak hatırlamıyrm ama 20 küsürlü bişeye almıştım heralde..

Ben Avon'un bu ürününü kullanıyorum. Çok doğal duruyor yüzde bence.

geçenlerde bi alışveriş merkezinde golden rose un standında gördüm çok güzeldi bronz allıklar bende vardı olmasa alıcaktım annem bıktım senin makyaj malzemelerinden diince hadi kalsın bari dedim 7.90 a düşmüştü fiyatları denk gelirsen al derim

golden rose terrecota bronz allıklar var şimdi numarasını hatırlamıyorum canm ama ben uzun süre kullandım çokda memnun kaldımakannehir

selam arkadaşlar ben de bronz pudra mı allık mı derdinde olan biriydim Yüzüm oldukça beyaz ee mevsim yaza döndü hoş olmuyor böyle. ama pudralarda resmen yüzü çamura bulanmış gibi yapıyor araştırdım baktım sonunda body shop'un bronz shimmerine karar verdim gittim denedim pudrasına baktım aynı dediğim gibi çamurlu oluyor suratınız.Ama bu hafif ışıltılı dalgalı beş renkten oluşan alık şahane hemde göz farı olarak kullanılabiliyor fiyatıda 37 tavsiye ederim resim de ekleyeceğim:)

arkadaşlar ben çok esmer degilim ama esmere yakınım yani bana önerebileceginiz fazla pahalı olmayan ama güzel bi bronz allık var mıı

ben golden rose'un allıgını kullanıyorum ben esmerim özellikle bronz tende çok hoş duruyor bende makyaj yaptırdıgım yerde görmüştüm golden rose terracotta 101 numara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…