Bronşit olmuşum:(

K

kraker kız

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi kraker kız
az önce doktordan geldim bebeğimin sağlık durumu çok iyi 400 gr olmuş ama benim durumum hiç iyi değil 3 gündür griptim ateşle başa çıktım ama meğersem bronşit olmuşum bir sürü ilaç verdi ve mutlaka düzenli kullanmalısın dedi ama içim hiç rahat değil antibiyotik kullanmak hiç istemiyordum ama mecbur kaldım.inşallah bir an önce atlatırım 15 gün herşey yasak yataktan kalkmak yokmuş.hala %90 erkek diyor malesef tam göremiyoruz hemen arkasını dönüyor sanırım doğuma kadar süpriz olucak bize

• Konu Sahibi kraker kız
canım bendede aynı sorun var..bugun doktora göründüm..antıbıyotık verdı..bende tonsıllıt olmusum..kulalnmıyorum .kulalnmamaya direnıyıorum ama her öksürdügümde içim cıkacak gıbı oluyor..benımde gecen gun atesım cıktı..zor düşürdüm..kader arkadasım benim...

• Konu Sahibi kraker kız
ah canım ya ilaçlarını kullan bence aynı şeyi bende düşündm ama doktorun bana ilk dediği hastaneye yatırmak zorunda kalırım ona gre düzenli kullan ve sakın saatlerini geçirme zaten mecbur kaldım geceleri uyuyamıyorum burnum tıkalı öksürük ateş ne arasan var aman diyorum hastaneye yatmak yerine evde kalayım ilaç kullanayım daha iyi

• Konu Sahibi kraker kız
kızlar çook geçmiş olsun,bencede doktorunuzu dinleyin sonuçta onlardan başkasına güvenemiyoruz.bir an önce iyileşmeniz dileğiyle

• Konu Sahibi kraker kız
Geçmiş olsun cnm ya,en kisa zamanda iyileşirsin umarim.

• Konu Sahibi kraker kız
geçmiş olsun canımmmmmmmmmmmmmmmm

• Konu Sahibi kraker kız
sağlıklı uyanmanın değerini bu sabah daha iyi anladım allahım yardım etsin çok zor gece boyu uyumadım nefes alamadığım için gece boyu oturur vaziyette durdum ateşle başa çıkmaya çalışıyorum ama çok zor eşimde çalışıyor evde tek başımayım yemek bulaşık yine mecburen bana bakıyor

• Konu Sahibi kraker kız
yemene içmene yani beslenmenede bu dönemde daha çok dikkat et.çökelek-bal-süt-peynir-et-yumurta gibi yüksel proteinli beslenmelisin.ve kendini sıcak tut ama terletmeden.

• Konu Sahibi kraker kız
hatta gün içinde balı sütün içine koyup günde bir bardak süt iç...bronşitini atlatmanda yardımcı olur hamileliğinden dolayı ilaç kullanmak doğru değil ki dr zaten vermez

• Konu Sahibi kraker kız
hatta gün içinde balı sütün içine koyup günde bir bardak süt iç...bronşitini atlatmanda yardımcı olur hamileliğinden dolayı ilaç kullanmak doğru değil ki dr zaten vermez

gün içinde bol bol bal ıhlamur içiyorum bol limonlu süt ve pekmezide denedim dün akşam ahh bir rahat uykuya dalabilsem daha ne isterim ki birde tavuk suyuna çorba önerdiler bol limonlu oda işe yarıyormuş

• Konu Sahibi kraker kız
çok geçmiş olsun sizlere kızlar,
tam dönemi bronşitin gripin nezlenin bol bol istiraha işerayacak
size bir kaç öneri benden
yaklaşık on gün önce ben de yakalanıyordum hastalığa az kalmıştı
bu yazacaklarımın hepsini denedim ve işe yaradı. hafif bir öksürük kaldı doktorumA gidemedim. çünkü şehir dışındaydım yani ilaçsız atlattım
boğazınıza ve göğsünüze viks (piyasada vapoRub diye geçiyor) sürün arkadaşlar güzelce yedirin. yatarken yapın özellikle.. sabah çok rahat uyanacaksınız. yalnız sürdükten sonra üzerine hiç bir şey sarmayın
özellikle döş diye tabir edilen yere yani gerdana sürün. şöyle nohut tanesi büyükülüğünde olacak süreceğiniz şey
ıhlamur en önemlisi ama ballı ıhlamur bu da göğsünüzü yumuşatır.
bir de şunu yapabilirseniz çok iyi olur. ılık sütün içine karabiber (karabiberliği bi kaç kez sallayın sütün içine) atarak için. eğer içemezseniz içine bal atın öyle için.
gerçekten işe yarayacak
bu dediklerim bronşları açıyor
bir de balla yine gerdanınızı, döşünüzü ovun üstüne tülbent kapatın.
inşallah işe yarar bunlar
ben de çok işe yaradı
özellikle viksle boğazımı ovmak bana çok çok iyi geldi.
acil şifalar sizlere... a.s.

• Konu Sahibi kraker kız
çok teşekkür ederim tavsiyelerini hemen denemeye başlıycam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…