Göz Makyajı Brigettes Boutique alışverişi sorunsalım ve nacizene yardımlarınız.....

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

missmickey

Guru
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2010
194
3
Geçen hafta buradan hypnose drama aldım cumartesi kargo ulaşmış ancak ben bugün alabildim.ve pişman oldum.rimel kurumamış kokusu çok keskin(belki paranoyağa bağladım:))) normal ancak kutu çizilmiş üzerindeki yazılar silinmiş.müşteri hizmetlerine bi hışımla e-mail attım ama cevap vereceklerini zannetmiyorum.moralim bozuldu ya.ne yapabilirim sizce??:84::84:

Zaten son dönemde brigittes boutiquenin en büyük problemi bu çoğu kişi ya eski ürünlerin gönderildiğini ya da gönderilen ürünlerin kapaklarının ,ambalajlarının çizik olduğunu söylüyor.
İade iste ama birde gönderim ücreti var.Ya da paypalla aldıysan dispute çek ve illa brigittesten alışveriş yapacaksan ebayda da satış yapıyor eksi puan almamak için orada yeni ve hasarsız ürünleri satıyor aklında bulunsun

paypal ile halledeyim dedim iade yapmadılar.neymiş efendim stok fazlasıymış yığın halinde durduğu için kutular çizilip hasar görebiliyormuş.delirdim.pişmanım...:KK47:

X