Saç Bakım Ürünleri Brezilya Fönünden sonra kullanılması uygun olan şampuan ve saç kremleri...

hıım bide kuaförden şöyle bi tavsiye saçlar keratinliyken pres uygulanırsa saç yanar dedi önce sık ince bi trakla tel tel kurutu makineyle sonra fön çekti ertesi gün pres yaptı üzerine tekrar fön çekti önceki sayfalarda tiftiklenme problemi olanları okuyunca aklıma geldi bu konu

diğer bi konuda ocak ayında da yapmıştım o zaman keratin saçımdayken yani keratin kurutulmadan pres yapılmıştı hemde üst üste incecik tutamlara yapıldı saçlarım iyi olacağına mahvolmuştu ogün bugündür uğraşıyorum saçımla kuaför yanmıştır saçınız dediki bende öyle düşünüyorum

canım içinde sodyum klorür yani tuz var, o yüzden kullanma, bizi bu brezilya fönlerine ne mahkum etti sanıyorsun, şampuanlardaki tuz. yıllarca sürdük saçlarımıza tuzu, yıprattık saçımızı ve keratin tabakasını şimdi kurtarmak güzel göstermek için, kanserojen formaldehitli keratin uyguluyoruz.

Keratin Fön sonrası Nude şampuanı kullandım gayet güzel bi şampuan şuanda bi sorun yok gibi kılıçbalığı baya bi zahmeten ve masraftan kurtardın sağol :)

Tatlım, glissin içinde sülfat yok mu?

ustune hiç bakmadım cnm ya şuanda kalkıp bakmaya üşenıyorum iştenn geldım de bakarım bi ara :))

ama benım saçımda nude dan farklı bi etkı yaratmadı bozulma olmadı eskıye göre ( ama saçım zaten dumduz değil )
ıyı geldı bana ama kullanın dıyemem şuan için ben bi devam edeyım de... eylulde tekrar yapıcam dıye dıkkat etmez oldum ben

kızlar bana internetten alabileceğim bir şampuan önerir misiniz acaba? market ürünlerinde yok sanırım bu şekilde şampuanlar

Kızlar sizce bu içerik uygun mu?

Deiyonize su;kokamidopropil betain; Disodyum Kokoamfodiasetat; beyaz zambak ekstresi, stirenakrilat copolimer; provitamin B5 (pantenol); sodyum klorür, poliquaternium-10; benzyl alkol, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, sitrik asit

sodyum klorür var ama sülfat yok ya ondan kullanılabilir diye düşündüm ama size sormak istedimç otacının şampuanı bu arada

Son düzenleme:

tuz varsa olmaz, sülfatsız denilen şampuanın ana mantığı tuz içermemesi ve kanserojen sls yi barındırmaması. yani sülfatlı sls kanserojen ama temizleyici saça zarar vermez, saça zarar veren şampuandaki tuzdur.

kızzlar loreal parisin keratını nasıl bılen var mı? burdakı kuofor bunu kullanıomus tavsıye edermsınız?

fönü bozar mı yani?

aslına bakılacak olursa bozmaz yani hiçbir şampuan bozmaz gibime geliyo. hani sonuçta şampuan sülfatsız olacak da havadan alınan ağır metaller ne olacak dimi. yani kuaför diyorki sülfatsız şampuan kullan denize girebilirsin, e zaten ordan alıyoz tuzu. bozmaya bozmaz da ömrünü azaltır gibime geliyor. ama sülfatsız tuzsuz şampuanları sadece fön sonrası değil herzaman kullanmak lazım. kanserojen içermiyorlar...

konunun fon sonrası kullanılabılen urunler oldugunun farkındayım ancak kılıcbalıgı bu yazdıgından cesaret alarak sormak ıstıyorum nude sampuanıda ıslem oncesı arındırıcı nıyetıne kullanabılırmıyım ? bu sekılde kullanan varmı hıc ?

bende şampuan olarak nude aldım kılıçbalığının ki gbi kuru saçlar için olanından maskelere baktım çünkü kuöfrüm kullnmak gerekr dedi ve bana 100 tl fiyt verdi.

kılıçbalığının dediği ''Watsons Repairing treatment Wax Honey'' i sordum görevli kimyasal oldğunu içinde sodyum - sülfat olabilceğini söyledi bnde güvenip alamadm fazla çeşit de yoktu zaten baktğım watson da. ne dersiniz kızlar ne alsamm öneride bulununn

bnde kuaförünün sana satmaya çalıştğı şeyden yaptrmıştım bnada 50 tl ded, ama 500 ml den azdı sanırm bilemedim nude aldım. sen onu kullandın mı memnun kaldın mı bnde ona gre maskesini alabilirm de araştırıyorm

canım maske nasıl geldi sana fönüne kötü bi etkisi olmamıştır umarım :44:

fönden sonra güvenle kullandığınız güzel bi saç bakım maskesi varmı ?? bir de doğal yağlar varya bir de menekşe,yasemin yağı falan onları fönden sonra kullanabiliymuyuz?? şimdiden teşekkürler kızlar

Ankara olanlar için belirtmek istediğim birşey var, watsons'da 15 küsür tl olan nude şampuan nedu kozmetikde 11 lira haberiniz olsun, saç kremide 13 lira, watsonsda 20liraydı... 11liralık kazıklandım, buda 1 şampuan eder

herkese merhaba ben yaklaşık üç ay önce yapmıştım keratin uyguladıktan sonra nude şampuan kullanmaya başladım. saçlarım aşırı derecede dökülmeye başladı şampuandandır dedim live clean aldım onda da sonuç aynıydı hatta saydım 150 teli geçkin dökülmüştü saçım tatil için antalyaya gittim. denize havuza gireceğim için şampuanımı almadım yanıma. orda saçlarımı normal pantenle yıkadım saçlarım ne banyoda döküldü ne de sonrasında tararken. denize ve havuza girdiğim için haliyle saçalrım da bozuldu şimdi tekrar uygulama yapmak istiyorum ama nude ya da live clean kullanamam:44: sizde hiç böyle bi sıkıntı oldu mu ? organicare diye bi bebek şampuanı varmış. onu deneyen var m ?

Son düzenleme:

Nude kullanmaya bende yeni başladım 2 yada 3 yıkama yaptım henüz ama sanki hafifden bende de bir dökülme problemi başladı gibi geliyor bana. Ama ben bu sorunuma çözüm bulmak adına nude şampuanımın içine sarımsak rendelemeyi düşündüm...

Birde daha öncede sormuştum burda sodyum klorür bozar mı fönü? otacının şampuanında sülfat ve türevleri yok ama sodyum klorür var.

konumuz brezılya fonunden sonra kullanılması uygun olan sampuan ve sac kremlerı ılk olarak yorumu yanlıs yere yaptıgını soylemeden edemeyecegım ıkıncısıyse evde brezılya fonu / keratın tedavısı yapmanın ıncelıklerı konusunun hemen ılk safyasına bakarsan konu sahıbı kılıcbalıgı tarafından zaten keratının kesınlıkle kafa derısıne uygulanmaması gerektıgı uygulamanın kafa derısınden ıtıbaren yaklasık 2cm sonrasınndan yapılması hakkında bılgı oldugunu goreceksın sonuc olarak bızım kafa derımız hakkında endıselenmen yersız ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…