Saç Bakım Ürünleri Brezilya fönü

hangi kuaför canım ?

ankarada kızılayda bi yer var benim devamlı gittiğim bi kuaför benim sacım kısa ama 400 olur dedi ankarada bildiginiz daha uygun fiyatlı bi yer var mı

Kızlar benim merak ettiğim şeyler var.Yıpranmış saçı onarıyo diyosunuz ya,mesela bende kırıklar var zaten zor uzattım kuaför yarısını kesicek bundan eminim o yüzden kırık aldırmak istemiyorum.Kırıkları da onarırmı acaba?
Ayrıca yaptırtıktan sonra boyama ve maşa gibi işlemler yapılabiliyomu yine

Kırılan çatallaşan saçı hiç bir şey onarmaz, ayrıca tam manası ile bir onarma söz konusu değil aslında sadece keratin 4-6 ay boyunca saçın yıpranmış kısımlarına tutunarak dolduruyor...Boya ve maşa yapılabilir.

Hmm teşekkürler cnm benim saçım zaten dümdüz ben kırıklar için düşünmüştüm ama haklısın tamir etmesi mantıksız:)
Saçlarım düz ama elektrikleniyo veya fön çekmediğim zaman basık şekilsiz kafama yapışmış gibi duruyo.Aslında en çok bu yüzden düşünüyorum.Acaba bu işlemden sonra saçlarım tel tel olurmuki fön çekmişim gibi :26:

yaaa kızlar ben burdaki 2 kuaföre sordum telde, yapıyoruz dediler ama röfleli saçı yıpratıyor, düz boya varsa saçında yaparız dediler. tekrar tekrar straight therapy veya defruze mi diye sordum yok brezilya fönünden bahsediyoruz dediler :26: . şaştım kaldım . ya burdaki arkadaşlar lastik gibi olmuş yıpranmış saçlara yaptıklarını söylüyorlar :44: . neyse burdakiler pek deneyimli değiller galiba. iyi bir yer bulursam yaptırıcam

Vallahi tatlım saçlar gayet kaymak gibi düz oluyor, elektriklenme derdi ortadan kalkıyor hoş oluyor...

Haha röfleli saçı yıpratıyor demek, yahu benim boyadan yanan lastik gibi uzayan saçlarımı çelik gibi yaptı bu işlem bunlar hala neden bahsediyor...Sakın onlardan birine yaptırma belli ki işi bilmiyorlar ve ilaçları saçı yıprattığına göre kalitesizzzzz, allah bilir daha evvel röfleli birinin saçını yaktılarsa düzleştiriciden ondan öyle konuşuyorlar...

çileklipuding arkadaşım diva koaför aydın merkezde 14.cü sokakta. arkadaşımın saçı boyalıydı ama düz boya.arkaşım saçından çok memnun yıkayıp kurututo sadece.

benim saçımda oriel de vardı bunun amacı zaten yıpranmış zarar görmüş saçlara yapılmasıdır sağlıklı saçta 4 ay yıpranmış saçta dikkatli kullanırsak 8 aya kdr kullanan olmuş

ankarada kızılayda bi yer var benim devamlı gittiğim bi kuaför benim sacım kısa ama 400 olur dedi ankarada bildiginiz daha uygun fiyatlı bi yer var mı

yok valla canım..ankarada pek uygun fiyatlı yer yok..hepsi çok pahalı..ve sonuç nasıl olur o da belli değil..

Kızlar sehır fırsatında ızmır ıcın 149 tl ve bugun son gunu normalde 500 ımıs.belkı sızın sehırler ıcınde ındırım olmus olabılır bı bakın o sıteye

arkadaşlar size saçlarımın 2 halinide resmini ekliycem ilk resimde 3 gün bekletilmiş yıkanmamış hali 2. resimde ise 3 gün sonra özel şampuanlarıyla yıkanmış hali onları eklim not: bgn kuaföre 2. işlem için gittim dedim ki hyecanlı bi şekilde oh ne güzel dümdüz yıka çık falan ordan biri dediki çalışanlardan öle bişi yok dümdüz olmaz sadece kabarıklığı gider dedi benim moral çöktü tabi eve geldim yıkadım saçlarımı kremine kdr sürdüm sonra saç kurutma makinesiyle kuruttum düzelterek ve sonuç ne biliyomusunuz hani düz fön çektirirz üzerine yağmur yağarda saç telleri kabarmış gibi durur aynen görüntü o işte anca düzleştiriciyle şöyle bi geçicen üstten ya ben o kdr pişmanım ki kızlar yaptırmayın o kadar ek maddeler sunuyolar ki sonradan saç spreyi yasak şekil verici kremler yasak maşa yapamıosun istediğinde kalıcılığı azalıyormuş doğal saçın olduğunda böle değil ama her şekli ver çık paramla rezil ettim kendimi bide 100 lira şampuanına saç kremine verdim hesapta fırsattan yararlandık işte resimler​

Son düzenleme:
Kızlar, aşırı kıvırcık veya dalgalı ama kalın telli saçlarda tek seans brezilya fönü ile NETİCE ALINMAZ...Ancak 2-3 Seans uygulandıktan sonra tamamen dümdüz oluyor, bunu bilerek gidin...

Arkadaşlar ben senelerdir yaptırıorum ve çok mutluyum. Yalnış yapılan uygulamalar veya dandik markalar bunlar hep kötü sonuçlar doğuruo. Size şöle söliim. Amerikada 4 sene kaldım ve aşağı yukarı bu olayın inciğine cıncığına kadar biliorum diebilirim. Size tek tavsiyem öle evde yapılanlar yada nano mano keratinler hikaye! Çoğunu bizzat kendim yaptırdım ve en memnun kaldığım Globalinkisi oldu. Zaten Amerikadada en iyisi en pahalısı odur burda da öle... Eğer yaptırcaksanız iyisini yaptırın ki hem paranıza hem zamanınıza değsin. Ben bir kere bile Global Keratinden mağdur olmadım.

merhabalar.

ben daha önce 2 kere straight theraphy yaptırdım. çok memnundum. sadece dipten çıkan kıvırcıklarım sorun oldu.

straight theraphyde düzleştirilen saç öylece kalıyor, bir daha kıvrılmıyor.

Brezila fönü de kalıcı mı acaba? 6 ay dayanıyor derken, saç tekrar kıvırcık haline mi dönüyor?

Brezilya fönü hem bakım yapıyor hem düzleştiriyor. straight terapiden farklıdır. Straiight terapi kimyasal bir işlem hatta defrizenin modern hali diebiliriz. Brezilya fönü ise saçları toparlayan buna istinaden düzleştiren bir bakım çeşididir. Yaptırdığınız yer marka çok önemli...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…