Saç Bakım Ürünleri Brezilya fönü

lirik guzel

bekle beni 35.5 :)
Pro Üye
4 Ekim 2007
8.479
2.638
Brezilya fönü sayesinde saçlar uygulama sırasında keratin ile hem bakımlı oluyor,hem de 4-5 ay boyunca saçlarınız fönlü dolaşıyorsunuz.Tek yapmanız gereken banyo sonrasında saçlarınızı kurutmanız...:78:
Bu aralar bu konunun araştırmasını yapıyorum.Usta ellerde yapıldığı taktirde sonuç mükemmel,ama acemilerin yaptığı uygulama sonucunda saç kaybı,yıpranması kaçınılmaz oluyor.
Brezilye fönü uygulamasını yaptıranlar varsa fikirlerini paylaşabilirler mi ?
:115:

Hergün fön çektirmekten çok sıkıldım artık.. Üstelik ne kadar dikkat etsem de saçlarım yıpranıyor.. Bu uygulamayı bende merak ettim canım..

Bana da geçen ay kuaförüm söyledi yapalım sana diye. 14 yıldır aynı kuaföre gidiyorum; kötü birşey olsa ısrar etmezdi yapalım diye. Ben yaptırmaya karar verdim...

kuaförüm kendine yapmış dün gördüm çook hoştu dolgun dolgun duruyordu saçları kii normalde çok cılızdı..

ben ordayken bi müşteri geldi yaptılar..
üç saat sürmüş ben sonradan gördüm fıstık gibi olmuştu..
en kısa saça 300 liradan başlıyormuş ve 4 ay gidiyormuş..

ama her yıkandığında kurutmak lazımmış işte o zor..
ben yıkar yatarım her akşam sabah kalkınca yapılmış gibi olur..

bilemiyorum kararsız kaldım..

hıı bide dediki ben zararı var mı diye sorunca bir sigara içmiş gibi bi zararı varmış..
hamile ve emzirenlere yapılmıyormuş..

Ben zaten saçlarımı kurutmazsam hasta olurum.Yaptıracağım,ama boyalı saça yapılmıyor diye bir hurafe duydum çok saçma geldi.

zannetmiyorum..
benim kuaförüm saçında boyada yok daha güzel tutar dedi..
ben ordayken yaptıran kadınada boya hemen sonra fön yaptılar..
esmer kadın sapsarı oldu..oryalle filan..
zannetmiyorum boyayla bi illgisi olsun..

Ben de merak ettim bunu son zamanlarda çok sık duymaya başladık

Ama yapanı da görmedim ki şöyle yapışan fön mü oluyor yoksa havalı bir fön mü

Sonra kuaföre saç yaptırırsak sıcak makineden iyice yanmasın

çok havalı duruyordu valla..

uçları nasıl hoş ve dolgun görünüyordu..

ben beğendim baya..

tabi yapannda iyi yapması gerekiyor..

kızlar ben yaptırdım.
çok ama çok memunum.saçlarım pırıl pırıl oldu.ve öyle rahatki.
saçlarım röfleden tel tel olmuştu.keratin bakım (brezilya fönü) yaptırınca duştan sonra sadece kurutuyorum ve dümdüz,parlak sağlıklı saçlarım oldu.
ilk gittiğinizde keratini sürüp bekletiyorlar.sonra maşa ile düzleştiriyorlar.sonraki 3 günde maşa uyguluyorlar.
saçınızı yıkamıyorsunuz 4 gün boyunca.
sonrasında saç yıkanıp kurutuluyor.
ve pırıl pırıl saçlar.
bu arada iyi bir yerde yaptırın yaptıracaksanız.her kuaför yapamaz bu uygulamayı.

saça kesinlikle zarar vermiyor.aksine saçın doğal yapısında bulunan keratini saça maşa ile yediriyorlar.
korkmanıza gerek yok.
ama dediğim gibi her kuaför yapamaz.
pahalı bi işlemdir ama değer.

ne güzel güle güle kullan..
memnunsun demek tam vazgeçmek üzereydimki tekrar düşünmeye başladım..

peki senin saçın ne kadar uzunlukta ve ne kadar ödedin..

Kıvırcık saçı %60 oranında düzleştirmeye garanti veriyorlar.
Benim saçlarım kıvırcık ve omuzlarımın biraz altında , gayet gür bana 400 tl. fiyat verdi , kaliteli bir yer..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…