Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri breast xxl yeni gogus buyutme kremi kullananlar kullanmak isteyenler

sekercininkizi

bebeğim aramıza hoşgeldin
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2011
2.042
0
Slm arkadaslar hepimiz ayni konudan dertliyiz.ama yeni bir krem cikmis breast xxl bu krem sarkik gogusleri diklestiriyo kucuk gogusleride buyutuyomus.almanyada bi cok unlu bu kremi kullanip olumlu sonuc almislar.ne diyosunuz ise yarar mi acaba?
Ben kullanmak istiyorum ama cesaret edemedim henuz. Kullanan varmi?simdiden tesekkurler...

Slm arkadaslar hepimiz ayni konudan dertliyiz.ama yeni bir krem cikmis breast xxl bu krem sarkik gogusleri diklestiriyo kucuk gogusleride buyutuyomus.almanyada bi cok unlu bu kremi kullanip olumlu sonuc almislar.ne diyosunuz ise yarar mi acaba?
Ben kullanmak istiyorum ama cesaret edemedim henuz. Kullanan varmi?simdiden tesekkurler...

başka bir dert çıkmasın bir de başımıza ben pek güvenmiyorum böyle şeylere :18:

başka bir dert çıkmasın bir de başımıza ben pek güvenmiyorum böyle şeylere :18:

Bende o yuzden henuz almadim kremi alinabilecek fiyatta ama hormon dengesini bozarmi diye dusunuyorum yazi cok arastir istersen kullananlar varmis iyi sonuc alanlarda bir ayda en az bir beden buyutuyomus dogal bir krem oldugunu soyluyolar

kanser falan yaparsa diye endişeliyim ama bir araştırayım

Burada yapilan butun kurler vucuttaki ostrojen hormonunu arttirmak icin biliyosun.yani ostrojen hormonu gereginden fazla artarsa kansere yol acabilecegi soyleniyo ama duracagimiz yeri bildikten snra bisey olacagini sanmiyorum.herseyin fazlasi zarar sonucta.yetinmeyi bilmek gerek ben 75 beden kullaniyorum 80 beden olsa en fazla 85 ozguven denilen seyi kazanmam icin yeterli.bu kremi duyan kullanan birisi olumlu bisey yazsa hemen alip kullanmak istiyorum

Burada yapilan butun kurler vucuttaki ostrojen hormonunu arttirmak icin biliyosun.yani ostrojen hormonu gereginden fazla artarsa kansere yol acabilecegi soyleniyo ama duracagimiz yeri bildikten snra bisey olacagini sanmiyorum.herseyin fazlasi zarar sonucta.yetinmeyi bilmek gerek ben 75 beden kullaniyorum 80 beden olsa en fazla 85 ozguven denilen seyi kazanmam icin yeterli.bu kremi duyan kullanan birisi olumlu bisey yazsa hemen alip kullanmak istiyorum

o zaman bekleyeceğiz kullanan birisini

KATY PERRY objektiflere yakalanınca sırrını açıkladı - "Konser öncesi menejerim Stella önerdi kullanmamı. Sonuç ortada bende herkese öneriyorum."

Oylemi dersin herseye umut baglar olduk ya gercekten varsa puff....

sanmıyorum ben ya kullanıyorlar bizi Allah bilir ben kullandım harika müthiş ooo süper yazanlar onu satmaya çalışan insanlardır..

Malesef günümüzde sağlık değil para önemli oldu insanlar için.

Krem bence ya bir işe yaramayacak ya da hastalık çıkaracak başımıza. Böyle iyiyim ben bence siz de kabullenin ve kendinizi güzel görün arkadaşım :KK19:

X