Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri BREAST GAIN hap kullananlardan yardım bekliyorumm

melekkk__

Guru
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2009
1.391
222
38
canlar canlarrr kaydirigubbakcemile
öncelikle BREAST GAIN kullananlar varsaa eğer öncelikle bende kredi kartı yok internetten o yuzden alamam

eczanelerde satılır mı acaba bu hap ?

vee kullanan 2 kişiyı duydum dolgunlaştı diyorlardı...gerçekten işe yarıyor mu .?

1 kutusu 1 aylık kullanım 119 liraa kaydirigubbakcemile
1 ayda büyür mü ki 1 kutu deneme için alsam diyorum kafamçokkarıştı

yardımmm yardımm :gitme: :gitme: :gitme:

özellikle eczanede var mıdır? 1 ayda ne kadar buyur acep tşkler şimdiden

kaydirigubbakcemile5

Ben geçtiğimiz yaz 3 aylık aldım internetten.Güzel ilgilendiler başta ama sonrası fiyasko.

Ürünü belirtilen şekilde kullandım.Tam 2 ay boyunca hiç ama hiç değişiklik olmadı.Şikayet ettim ve bünyesel olduğu söylendi.1-2 ay daha kullanmam için paket satmaya kalktılar hatta. Onca sabah çektiğim eziyet (o iğrenç koku) karşılıksız kaldı.

aynen ben de tam 3 ay 3 kutu bitirdim ama ne yazık ki hiç bir etkisi yok paranıza yazık o kadar para çöpe gittii

3 kutu kullandım sonuç kocaman bir sıfır.sakın kullanmayın derim kızlar.şimdi çörek otu yağı kullanıyorum masajla o bile daha etkili.verdiğiniz paralar boşa gitmesin kızlar... :çok üzgünüm:

canım türkiyede çok aşırı pahalı bi site verdiler onlybreast yazınca çıkıyo orda breatgain ve b-success falan 119 tl ye 3 kutusunu alabiliyosun ve türkiye ye de gönderiliyo kargoda ücretsiz hani illa da merak edip kullanmak istersen boşuna okadar pahalıya alma derim bi incele aynı ürün bende düşünüyorum maddi durumlar bu ara pek iyi değil de alıcm ama ordan kesinlikle kremleriyle birlikte satılıyor hemde sadece kremini de alabilirsin hem hap hem krem ikisi bir arada setlerde var var hemde cok uygun bi bak derim kaydirigubbakcemile2

ablam kullanmıştı, istediği kadar etki göstermese de memnun olduğunu söylüyordu, bi de çok düzenli içemediğinden yeterinde etkili olmadığını düşünüyordu..

ben çörekotu yağı kullandım 1 ay, memnun kaldım, 20 ml şişe 3 tl..
uğraşmak istemiyorsundur belki üşeniyorsundur masaja falan ama bence denemeye değer canım yaa..
O kadar para haplara harcama bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…