Saç Bakım Ürünleri Brazillian keratin sac bakim urunleri

lnfinity

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2013
149
2
Merhaba arkadaslar
Bugun saclarimin yanik kisimlarindan aldirdim. Uzatmaya calisiyorum, zira son bir yildir kisacik. Kuaforumun onerisiyle brazillian keratin sampuan, sac kremi ve sac maskesi aldim. Eve gelince ilk isim her ucunu de denemek oldu. Sonuctan gayet memnun kaldim (simdilik). Yumusatti ve parlatti. Marketten aldigim urunlerle yikadigim zaman asiri kuruyor ve sekillendirici kullanmadan tel tel dikiliyordu saclarim.

Icinizde keratin kullanan varsa tecrube ve deneyimlerinizi buradan paylasirsaniz yararli bilgiler elde edebilecegimizi dusunuyorum.

sen ne kadara aldın bilemiyorum ama ben yaklaşık 3 aydır morfose keratin serum kullanıyorum 15tl ye aldım çok da memnunum. gliss'in yeni keratinli siyah seri şampuanı da süper.ödül falanda aldı zaten. ama şu bi gerçek keratin cidden çok düzeltiyor saçları kırık falan onarıyor ama yanıklar üzerindeki etkisini bilemiyorum

sen ne kadara aldın bilemiyorum ama ben yaklaşık 3 aydır morfose keratin serum kullanıyorum 15tl ye aldım çok da memnunum. gliss'in yeni keratinli siyah seri şampuanı da süper.ödül falanda aldı zaten. ama şu bi gerçek keratin cidden çok düzeltiyor saçları kırık falan onarıyor ama yanıklar üzerindeki etkisini bilemiyorum

Ben kuaforumden $50 aldim. Bitene kadar kullanirim bu sure icerisinde faydasini olursa kullanmaya devam ederim. Serumunu kizim icin almistim ben kullanmadim. Icinde bulunan vitaminler sayesinde saclarin uzamasina da faydasi oluyor dedi kuaforum. Bakalim zamanla gorecegim, ama insallah uzatir da su kisa saclarim lule lule omuzlarimdan asagi iner :)
Bu arada saclarimi dogal renginde birakacagim. Boya saclarimi cok yipratti. Artik dinlendirme zamani :)

X