Bravo doktorlarmıza:)sonuna dikkat ama lütfen:)

K

Kivircik

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi Kivircik
Bravo Türkdoktorları
* Harvard Üniversitesi Öğretim ÜyesiProf. Dr. Gökhan Hotamışlıgil,obezite ve şeker hastalığına sebep olangeni buldu. * Goethe Üniversitesi cerrahlarındanProf. Dr. Tayfun Aybek, kalpkriziniönceden haber veren 'çip'geliştirdi.
* Gaziantep Üniversitesi PlastikCerrahi Başkanı Doç. MehmetMutaf'ındudak yarığı konusunda geliştirdiği ameliyat tekniği,Fransa'da 'enbaşarılı teknik' kabuledildi.
* Finlandiya Kuopio ÜniversitesiBiyokimya Bölümü Öğretim ÜyesiDoç.Dr. Neva Çiftçioğlu, böbrek taşlarına 'nanobakteri' adı verilenbirmikroorganizmanın yol açtığınıkanıtladı.
* Arkansas Üniversitesi ÇocukElektrofizyolojisi Bölümü BaşkanıDoç.Volkan Tuzcu, çocukların kalp ritim bozuklukluğunu ışın kullanmadantedavi edenyöntem geliştirdi.
* Amerikan Nature Dergisi, Türk doktor MuratDigiçaylıoğlu'nun'beyin kanamasından sonra hücrelerinölmesini önleyen buluşu'nuduyurdu.
* Harvard Üniversitesi TıpFakültesi'nde araştırmalarınısürdürenDr. Hande Özdinler, bugüne kadar işlevi bilinmeyen Prionisimli proteinin beyinhücrelerinin yenilenmesi açısındanönemini ortaya koydu. * Houston Methodist Hastanesi Sindirim Hastalıkları TıbbiDirektörü Prof.Dr. Atilla Ertan, 'ABD'nin en seçkin 10hekimi' arasına girdi.
* İstanbul 70'inci Yıl Fizik Tedavi ve RehabilitasyonEğitim AraştırmaHastanesi cerrahlarından Dr. CengizTürkmen, ameliyat sonrasındakırılmayı ve ağrıyı önleyen'omurlararası sabitleyici'geliştirdi.
* Memphis Üniversitesi Öğretim ÜyesiProf. Dr. Semahat Demir, ABD'deBilim-Sağlık Ödülü'ne layıkgörüldü. * Cornell Üniversitesi Kısırlık MerkeziÖğretim Üyesi Prof. Dr. KutlukOktay, kadınların menopozdan sonra daçocuk sahibi olabilmesini sağlayanbir yöntemgeliştirdi.
* Columbia Üniversitesi KardiyolojiDirektörü Prof. Dr. Mehmet Öz'ünyazdığı 'You: The Owners Manuel' isimlikitap, ABD'de piyasaya çıktığıgün Harry Potter ve Da Vinci Şifresi'nigeride bırakarak, 350 bin adet sattı.

*Türkiye Cumhuriyeti'nin Sağlık Bakanı Prof. Dr. RecepAkdağ:'Keneden korunmak için pantolonpaçalarını çoraba sokun'dedi.

• Konu Sahibi Kivircik

*Türkiye Cumhuriyeti'nin Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ: 'Keneden korunmak için pantolon paçalarını çoraba sokun' dedi.

Türk olduğumuzu illa ki bi yerde vurgulamamız şart,zira böle bi cümle sadece bi Türkün ağzından çıkabilir :roflol: :roflol: :roflol:

Bi de konuyla alakasız ama sölemek isterim Gaziantep Üniversitesi Plastik Cerrahi Başkanı Doç. Mehmet Mutaf'a ben aldırdım 4 sene önce,gururla söylüyorum hiç iz kalmadı üstelik benden saolsun hiç bir ücret talebinde bulunmadı :)

• Konu Sahibi Kivircik
Türk olduğumuzu illa ki bi yerde vurgulamamız şart,zira böle bi cümle sadece bi Türkün ağzından çıkabilir :roflol: :roflol: :roflol:

:):):) gerçekten çok komik bir korunma yöntemi ama.:roflol::roflol:sırnaşık şey

• Konu Sahibi Kivircik
Böyle bir durum yalnızca bizden beklenir zaten!!!!!!!!! :roflol: :roflol:

• Konu Sahibi Kivircik
Böyle bir durum yalnızca bizden beklenir zaten!!!!!!!!! :roflol: :roflol:

aynen arkadaşım...
süper yaa,ciddi olarak türk doktorlarımızın başarısıyla gurur duydum...
bakanımızın talihsiz beyanatına ise sadece üzüldüm...

• Konu Sahibi Kivircik
her sepette bi kaç tane çürük elma bulanbilir:))

• Konu Sahibi Kivircik
Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ'ı bu güzel, makamına yakışır açıklamasından dolayı kutlarım :)))

X