Braun Silk-Expert IPL 250.000 Atımlı Lazer Epilasyon Cihazı Tüylerimi görmüyor

Cranky1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2019
20
6
40
Selam kızlar. Evde lazer epilasyon yapmak için arayıştayım. Ablamda Braun Silk-Expert IPL 250.000 Atımlı Lazer Epilasyon Cihazı BD3001var. Becerebilecek miyim diye merak ettiğim için onunkini aldım. Denedim. Bacaklarıma atıl yapıyor ama kollarıma ve özel bölgeme asla atış yapmıyor. Çarşafa bile atış yaptı. 😅 ama kollarımı görmedi. Buğday tenliyim. Tüylerim çok koyu değil ama özel bölge koyu renk. Neden görmedi? Cihaz mı kötü ben mi bir yerde hata yapıyorum?

Selam kızlar. Evde lazer epilasyon yapmak için arayıştayım. Ablamda Braun Silk-Expert IPL 250.000 Atımlı Lazer Epilasyon Cihazı BD3001var. Becerebilecek miyim diye merak ettiğim için onunkini aldım. Denedim. Bacaklarıma atıl yapıyor ama kollarıma ve özel bölgeme asla atış yapmıyor. Çarşafa bile atış yaptı. 😅 ama kollarımı görmedi. Buğday tenliyim. Tüylerim çok koyu değil ama özel bölge koyu renk. Neden görmedi? Cihaz mı kötü ben mi bir yerde hata yapıyorum?
Iki ucu da bölgeye tem temas edecek. Yoksa atış yapmıyor. Kılları görmediğini düşünmüyorum. Bazen açıyı beğenmiyor benimki de. Bir de çok ısınınca atış yapmayabiliyor.

Her yerini temas ettiriyorum ama özel bölgeyi ve kollarımı görmedi. Bu makineye benim tenim koyu kaldı sanırım. Kol kıllarım açık renk ama özel bölge kılları gayet koyu oysaki. Üzdü…

X