Saç Kesim Şekilleri Bozulan Bukleler

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

amancia

Teleften bir gece..
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2009
3.893
35
arkadaşlar bilmiyorum benimle aynı dertten muzdarip olan var mı aranızda sorunum şu ki saçlarım duştan sonra kremleyip kuruttuktan sonra harika ama uyuduktan sonra buklelerimin ahı gidip vahı kalıyo ve her sabah uyandığımda duş alıp bu işlemleri yapmak çok zor. çok erken uyanmam gerekiyor ve ayrıca kışın tam kurumamış saçlarla gelebilecek problemler belli hele bide sinüzit varsa.

siz buklelerinizi nasıl canlı tutuyorsunuz neler yapıyorsunuz, öğütlerinizi bekliyorum! :uhm:

Merhaba, benim de aynı sorun var. Sabah saç uçlarını hafif ıslattıktan sonra durulanmayan saç kremi sürüyorum. Kuruduğunda gayet iyi oluyor

ay cnmmm ayını sorun bende de var sabahın korunde kalkıp dus alıyorum bende malesef mafoldumben

bunu saçını yıkadıktan sonra çok ıslakken değil nemliyken saçını köpükleyip vigoyla kurutabilirsin ozaman bozulmuyo eğer bozulursa saç kuruyken hafif köpükleyip spreyleye bilirsin ozaman bozulmuyo canım

teşekkürler canım :) 7/24 le yapıodum bende ama sonuç hüsran. köpük deniycem artık.

ya ben de köpük almisTm taft in mukemmel bukle diodu ama ben pek memnun kalmadim:S benim sacim su dalgasi qbi zaten ama banyodan sonra quzel bi kurutma programi ve bakim qerekio akannehir bazen aceLem oLuo yapamiyorum sizce ne yapmaLiymmm???

köpük falan bende kullanıyorum ama sabah kalktıgımda yine felaket her seferinde duş almaktan bıktım ..

püüffff bendede aynı dert var akannehir
her sabah ıslat bu sacları deli oluyorum. o değil yazın neysede, kışın olmuyor :bbo:

benmde aynı sorunum war aksamdan yıkadığım saçlarımı ıslakken elidor kremle şekil veriyorum.sonra yatıp kalktığım zaman garip bi saç çıkıyor ortaya.neyseki yne idare ediyorum.fakat duş aldıktan sonra kendi saçlarımla kalmak istiyorum hiçbişey kullanmak istemiyorm ama bu pek mümkün olmuyor.buklelerim elektrikleniyor,süpürge gbi bi saç çıkıyor ortaya.DENEYıMLı KıŞıLERDEN TARıFLER BEKLıYORUZ.

kızlar avonun fıstık yeşil kapaklı durulanmayan bakım kremi hem fiyatı çok ucuz hemde ben çok memnunum 2 gün bile yatıp kalksam buklelerim bozulmuyo...

denemenizi tavsiye ederim. çok ürün denedim en pahalısından en ucuzuna ama nafile en son bu krem işime çok yaradı hem bukleler doğal duruyo jöle ve köpükdeki gibi yapış yapış ıslak durmuyo

zrrn avonun resmini buraya ekleyebilirmisin. tam cözemedim hangisinden bahsettiğini bilmiyorumkismile

ben de aynı sorundan muzdaribim ama sabah kalkınca saç kurutma makinasını tutuyorum bi 30 sn fln şu parmak parmak olan başlığıyla, belki brz arada sırada köpük sürüp öyle kurutuyorum yeni yıkanmış gibi oluyor:):):)

evet ya bende kıvırcığım hemen banyo sonrası şekil veriyorum herkes bayılıyor ama ertesi güne tekrar yıkamam gerek
kabarıyor kıvırcıklar açılıyor
ve bu beni çok yoruyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…