bozcaada konaklama

dudi

Guru
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2008
1.488
182
Bundan bi kac yil evvel esimle bozcaadaya gitmistik tadi damagimizda kaldi desek yeridir cok guzeldi bayildim insanlar sicak, kucücük samimi icten bi yerdi.Aslinda kaldigimiz otelde fena degildi ama eger bi fikir verebilirseniz adanin samimiyetine yakisir boyle kahvaltisi acik terasta veya bahcesinde olan kücük sirin ama tabiki temiz olan bi yer fiyatida uygun olursa iyi olur tabii otel pansiyon hic farketmez bide merkeze yakin olmasi daha iyi oluralkisalkisalkisbana bilgi verirseniz sevinirim.Belki aramizda bozcaadalilarda vardir:jeyyar:a.s.

biz geçen yıl gitmiştik bozcaadaya ve ADONıS pansiyonda kalmıştık
çok güzeldi memnun kaldık tavsiye ederim

fiyatlari nasildi peki arkadasim bide doga icinde bi yer istiyorum baska arkadaslarda yazarsa sevinirim bu arada

slm bende sana çapraz tatil köyünü tavsiy edebilirim gerçekten tertemiz yemekleri harika yeşilliğin içinde bir mekan havuzbaşı kahvaltı keyfi bi başka zaten netten bakabilirsin şimdiden iyi tatiller.

cnm çapraz tatil köyü gerçekten harika bi yer kesinlikle katılıyorum sana ama lüks bi yer orası ve uzak merkeze baya bi mesafe var arasında arkadaşımız merkeze yakın olsun ve uygun olsun dediği için bazı yerler buldum ama hakikaten çapraz tatil köyü harika bi yaz geçirmöek isteyenlerin gidebileceği nadir yerlerden :)

basta KocseN olmak uzere cvp yazan arkadaslarima tesekkurler tabi nettende arastiricam ama burdanda bi bilenden veya tecrube edenden fikir almak istedimbundan iki yil evvel bozcaadaya gelmistik ve o zaman mauna otel diye bi yerde kalmistikaslinda fena degildide KocseN cigim mutlaka bilirsin rum mahallesindeydi hem merkezde, bulundugu yer cok guzeldi gayet mutevazi ama odalari pek iyi degildi diye hatirliyorum aslinda tekrar orda kalabiliriz ama fikir fikirden ustündür dimisengözlerimebaksanab

bende cok sevmistim bozca adayi..ve ayazma sahilini..
cok soguktu yuzememistim o sicak ayda ama yinede degmisti
yine gitmek istiyorum adope oteldi sanirim orda kalmistim

boruzan otel derım tam ıskeden ınınce karsına cıkıyo bende tatıl yapdım orda ama tek tavsıyem sıddetle şarabına bakın:)..

sarabinin tadina bakmazmiyim canim hatta bi kac sise taaa almanyaya kadar getirdim bu yazda hayirlisiyla gidicez ama ben hamile oldugum icin icemiycem:CüvCüv: esim ücümüz icinde icer artikzemuszemus

canıım ben de eflatun hoteli tavsiye ederim merkezde az yukarda fiyatları uygun küçük bir bahçesi var ön tarafda olursa balkonlu odaları var hem fiyat olarak uygun haz. 50 temmuz 65tl kahvaltı dahil aile işletiyor. Şirin bir hotel. Biz her zaman oraya gidiyoruz.

bu mevsimnde denizi nasıl acaba, soğuk mu olur arkadaşlar?

Giden arkadaşlar duyduğuma göre Ayazma lajı diye bir yer varmış sanırım, hatta tv'de de görmüştüm, harikaydı suyun rengi, manzara. Ama bir o kadar da soğuk olduğunu söylüyorlar. Yine de görmek istediğim yerlerden cokacimcoook

arkadaşlar ben de önümüzdeki iki hafta içerisinde bozcaadayı düşünüyorum.Şık, kahvaltıları güzel, denize yakın fiyatları da çok uçuk olmayan bir yer arıyorum.Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

X