Boyun Ft balangcm var-Acil

bistrogirl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2007
289
3
Selamlar, Kızlar.
Özel bir şirkette işyerimde zamanımı masabaşında bilgisayarda çalışarak geçiyorum
Üzerime direk vurmasa da klimaların çalıştığı serin bir açık ofiste çalışıyorum mecburen.Geçen hafta MR çektirdim ve Ortopedi ile Beyin Sinir Cerrahi Doktorları ayrı zamanlarda filmime bakarak "boyun fıtığı başlangıcınız var...!" dedi ve elindeki kalem ile film üzerindeki sağ tarafta yer alan 2 yeri daire içine aldı....Duyunca üzüldüm...
Şimdi sıcak ortamda güneşte boynum rahat ama böyle klimalı iş ortamına gelince boynumda hafif sızılarım başlıyor.
Doktor Protenid ve Thiosba verdi bunları karıştırıp iğne vurdur dedi.Egzersizleri anlattı,yapıyorum ama ertesi gün yine serin ortamda PC başındayım.acık ofisteyiz nihayetinde...!
Eğer iğne vurulmadan hemen önce, serinlikten dolayı boyun agrım artmış ise bu karışım iğnesi sonrası hemen rahatlayıveriyorum,ama ertesi sabah klimalı serin iş ortamı yine sızılarımı başlatıyor.
Bazı çevrem 10 gün boyunca fizik tedavi ol diyor hatta laser tedavisi de varmış bu 10 günlük programda...ondan sonra ağrılarım serin havada olsam bile kaybolur mu? Her sabah işe gidiyorum çünkü.
Yoksa işten 10 günlük bir rapor alıp serin havadan uzak mı dursam?Ne dersiniz?
Adana'da boyun fıtığına kesin çare olarak gösterilen laser tedavisi varmış veya igne falan diyorlar? igne değilde şu lazer tedavisi kafama yatıyor gibi...Size danışmak istiyorum:
Maddi durumum iyi.hangi yöntem beni hızlıca işe (serin havaya) döndüğümde bu hafif sızılarımı ortadan kaldırır? özel iğne veya lazer tedavisi direkt bu serin havada çıkan sızılarımı yok eder mi?

Teşekkürler,
Cevaplarınızı tavsiyelerinizi bekliyorum.

X