Boynunda duzlesme ve fitik olanlar sikayetleriniz nerdir

xxxcemre

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2015
236
127
45
Mrb arkadaşlar boynumda duzlesme ve fıtık teşhisi konuldu ama ağrılarım o kadar farkli ki acaba doğru teshismi diye piskolojim bozuldu ilk önce kolum da ağrı ve uyusmayla başladı sonra bacagimda çekilme derken sol kolum olduğu icin koşa koşa kardiyolojiye gittim çünkü kalp kirizi belirtilerine benzedi sol göğsüm ağrıdı yanma oldu ama doktorum Bisey yok dahiliyeye git dedi gittim kan değerlerine bakıldı Bisey yok dediler norolojiye gittim beyin emari çekildi Bisey yok dediler en son fizik doktoruna gittim mr sonucu boyunda duzlesme ve 3 adet fıtık dediler ama yinede içim rahat değil herkeste şikayet farkli mi olur sizin sikayetleriniz neler acaba lütfen yardim

boyunda duzlesme ve 3 adet fıtık dediler
ise tedavi olarak neyi önerdiler,bu tedavileri yapıyor musunuz?
Yaptınız ve sonuç alamadıysanız ok,
Yapmadıysanız önce bi tedaviye başlayın
Ayrıca sol kol ağrısı kalp ile alakalı bir şikayete delalet olmaz,kalp sağdan belli eder,
Önce tedavi sonra işe yaramazsa tekrar doktor.

Bende duzlesme var ve suan cok agrim var.agridigi zaman benimde koluma hatta parmak uclarina kadar vuruyor.Ve bende boyun ve kolum kutluyo surekli dr muayene ederkende boynum kutlemisti.Ama ben bir daha dra gitmek istiyorum cunku sadece filim cekti baska bisey daha fitik yada kireclemeden de supheleniyorum

Geçmiş olsun, benim bildiğim kadarıyla fıtık kol ve bacakta ağrıya neden olur, bir sürü tetkik yapılmış kalple alakalı birşey olsaydı çıkardı mutlaka, boyunda fıtık ve düzleşme çok ağrı yapıyor diye biliyorum, kardeşimde de çıktı, aşırı ağrıyordu, boyunda tutulma ve sertlikte vardı, doktor ağrıları için boyundan vurulan iğne vermiş, onları vurdurdu birde fizik tedavi, tedavi sonrası ağrıları geçti, şu anda sorun yok.

yani o kadar dra gidip bişey yok dedikleri halde içiniz rahat olmuyorsa burda söylenenlerle olur mu :)

bende de var boyun fıtığı ve düzleşme
fıtık kola vurabiliyor
benimde sol kolum uyuşur ve ağrır
düzleşme de baş ağrısı yapar
ilaçlarla geçmezse fizik tedaviye yönlendirirler iki haftalık almıştım ben

Ortopedik yastık düzleşmeye iyi
gelmişti bende,bi deneyin derim. Geçmiş olsun

Benim birde adet doneminden 1hafta once baslar ve 1 hafta boyunca ne yapsam gecmez

Birazcık bitarafim agriyinca çok panik yapan biriyim ışte değişmeyen huylar çevremdeki insanlarida biktirdim birazda sizlerle konuşmak istedim boyun fıtığı yada duzlesmesi nin ağrısı göğüse vurmu acaba omuzumla boynumun ortasında birazcık şişme oldu birazcık germe hareketleri yapmıştım ondan olabolirmi ayrıca fizigede başladım 6 seans oldu daha

Boynundan fıtık ve düzleşme ve kireçlenme boyunda şişme yapar mi bir senedir gitmediği m doktor kalmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…