Böyle yerleşme kanaması yaşayan var mı?

bendimahi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2013
3.659
2.375
Arkadaşlar bugün adetimin 3. günü bitti şuan sadece renkli akıntı haline döndü yani sanki adetimin son günüymüş gibi..Adetlerim 6 gün sürer, bu durum beni şaşırttı :44:

acaba yerleşme kanaması mı diyeceğim fakat iki gün normal adet gibi yoğun geldi..İlk gelişi kahve leke şeklindeydi evet ama sonra normal kanamaya döndü..Bu şekilde bir yerleşme kanaması olur mu ki

gerçi öyle olsa hamilelik belirtim olurdu değil mi? Mesela göğüs ağrılarım geçmez devam ederdi

canım ben hiç hamilelik geçirmedim ama yaşadığın şey üstüne görme olabilir. sen yine de yakın zamanda kan testi yaptır. belirti konusuna gelince. bazıları hiç belirti yaşamadan hamile kalıyorlar. en yakın örneği annem. anneme şuram buram ağrıyo anne seninde böyle oldu mu dedim. annem vallahi ben hiç öyle şeyler yaşamadım. adetim geçti 10 gün sonra gittim idrar testini verdim hamileydim dedi. şahsen ben de bu ay hiç belirti yaşamadım. önceki aylar kendimi dinleyip duruyordum. bu ay belirtim falan da yok. adetime 4 gün kaldı:18: yine tedirgin olmuyo değilim elimde değil. hakkımızda hayırlısı olsun canım.

Canım hamilelik belirtileri nasıl bedenden bedene farklılık gösteriyorsa belki yerleşeme kanaması ve üstüne görme de farklılık gösteriyordur.Bunu biz bilemeyiz en iyisi ya test yap ya da doktora git için rahat etsin

teşekkür ederim kızlar..

bazen diyorum ki şu yerleşme kanaması ve üstüne görme olayından hiç haberim olmayaydı keşke

canm aynı durum bende var adetim 3 gün gecikti 3. gün iki damla kahverengi akıntım oldu 4. gün de kırmızıya döndü kanama gibi sonra kahverengiye dnd bundan sonra ne olur bilmiyorum ben de tereddütte kaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…