Böyle yerleşme kanaması olur mu?

Adyali55

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2017
37
1
Merhaba, 1 Ocakta üste boşalma ile bi ilişki yaşadım kesinlikle içe boşalma olmadı temastan korktuğum için ella ertesi gün hapı kullandım. Adetimi 15 Ocakta 4 gün gecikmeli şekilde oldum. Tarif edilen yerleşme kanamalarına kesinlikle benzemiyordu. Rengi koyu kırmızıydı ve pıhtılar vardı. Sadece normal kanamadan çok küçücük farkla az gibiydi ama kesinlikle çok az değildi. İlaçtanda azalma olabilir diyorlar. Daha sonra 2. Adetimi de 4 gün gecikmeli olarak 16 Şubatta oldum. 2. Adetimden önce göğüslerimde ve kasıklarımda çok ağrı vardı ve adetten sonra geçti. Bu arada hep test yaptım hepside negatif.. Fakat 2. Adetimden 8-9 gün sonra kasıklarımda batma, karın ağrısı bacak ağrısı ve bel ağrısı oldu. Bugünde yumurtlama günümdeyim akıntıda değişiklik göğüslerimde hassasiyet karnımda şişlik ve midemde yanma var ağzıma acı sus geliyor. Daha önceki 2 adetimde üstüne görmüş olamam değil mi?

butun sorularna kendin cevabni vermissin zaten.bu son belirtilerde yumurtlama belirtilern.zaten hic bi temas olmamis ilacta almissin ustelik.ama fazla stres yapmissin o yuzden duzenin bozulmus.garanti istersende kan vermelisin kafanda rahat eder.meni iceri girmeden gebelk olmaz

Konu tekrari Mune
Obur konuda herkes cevap vermis tatmin olmadin mi kardes degilsin daaa degilsin
Ben varya kesin kafayı yiyorum. Tam tatmin oldum diyorum midem yanıyor şişkinlik var bunlar hep hamilelik belirtisi.. sıyırdım vallahi.. birisi çıkıp tokatlasa beni anca kendime gelecem heralde

Mide yanması içeriğin ağza gelmesi yumurtlama belirtis mi?

Mide yanması içeriğin ağza gelmesi yumurtlama belirtis mi?
hayir midende problem oldugun belirtisi ve stresin belirtisi hamilelikle alaksi yok.mide yanmasi hamilelikte olur fakat bebk bayaaaaa bi buyukdten sonra olur.yani hamile degilsin mümkün degil

hayir midende problem oldugun belirtisi ve stresin belirtisi hamilelikle alaksi yok.mide yanmasi hamilelikte olur fakat bebk bayaaaaa bi buyukdten sonra olur.yani hamile degilsin mümkün degil
Zaten testler negatif eğer yanlış cevap vermiyorsa onca test.. hamile olmadığımı sindirmem lazım bi an önce

O kadar cesaretim yok. Hem siz böyle deyince tedirgin oluyorum. İdrar testleri doğru değil midir? Hâlâ gebe olma ihtimalim var mı yani
Hayir oyle bir ihtimalin yok ama belki o sonucu görünce ikna olursun. Cunku suan biz ne dersek diyelim inanmiyorsun. Şu cektigin eziyete devam etmektense birkez casaret edip baktirsan rahatlayacaksin.

Hayir oyle bir ihtimalin yok ama belki o sonucu görünce ikna olursun. Cunku suan biz ne dersek diyelim inanmiyorsun. Şu cektigin eziyete devam etmektense birkez casaret edip baktirsan rahatlayacaksin.
Şuan inanıyorum mantıklı düşününce.. bazen mala bağlıyorum resmen adet olduğumu bile unutuyorum.. bence psikiyatriye gitmek daha yerinde olur.

4 ayrı konu açtınız hamile miyim diye? Spermler yumurtalarınızla temas dahi etmemiş, ne olur ne olmaz diye ella içmişsiniz, üstelik 2 seferde regl olmuşsunuz, tıbben hamile olmanız, kanamanızında yerleşme kanaması olması mümkün değil.
Rica ediyorum artık bu içerikle konu açmayınız, konu tekrarı yapıp duruyorsunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…