böyle hayat devam edermi?

sende hatırlayıp moralını bozma canım bak ne guzel sevdıgın bır esın var yuvan var...allah bozmasınnn ınsallah sende cok cok mutlu olursun esınle...

bizlerde dertlerimiz var o oldu bu oldu şu oldu diye dolanıyoruz etrafta ne hikayeler var gerçekten seninde yaşadıkların zormuş güzelim neyseki allah evliliğinde ömür boyu mutluluk versin inşallah

gerçekten biyolojik anne baba olmak kolayda o çocuğun sorumluluğunun bilincinde olmayan içinde şevkat sevgi olmayan insanlar neden o çocuğa istemediği ya da çocuğun mutlu olamayacağı hayata mahkum ederler ki?
bu seçimler çocukların değil...insanların seçemediği şeylere mahkum kalması ne acııı...

sende hatırlayıp moralını bozma canım bak ne guzel sevdıgın bır esın var yuvan var...allah bozmasınnn ınsallah sende cok cok mutlu olursun esınle...

Hatırlamakta bırsey kazandırmıyor zaten ben kaybetıklerıme aglıyorum ,bırde senede bır gelıp 4 km yolu yalancıktan kızım demezlermı

katılıyorum sıze ,ben yıne kendımı kurtardım ablam hala esının aılesınden erkek dogurmamış dıye cekıyor emınımki aılemız bıze sahıp cıksaydı gerine gerine derdık sız kım oluyorsunuz dıyemıyoruz ıste , annemı cok ozluyorum sonucta anne işye yokluguda cok kotu

halımıze sükretmemız gerek bınlerce sukur allahım yasatmasın böyle seyler allah ıyı ınsanlarla karsılastırsın bızlerden de ıyı ınsanlar dunyaya getırsın ınsallah...dedıgın gıbı anne baba olmak kolay ama sokaga attıktan sonra sevgı sevkat olmadıktan sonra cocugun olması neyı ıfade ederkı..allahım cocugu gercekten ısteyenn gercekten ıyı anne bbaba olabılecek kısılere versın ınsallahhh ...yoksa caresız mutsuz ınsanlar yetısıyor hatalr hataları doguruyor cunku dogru hıc olmamıs...

Hatırlamakta bırsey kazandırmıyor zaten ben kaybetıklerıme aglıyorum ,bırde senede bır gelıp 4 km yolu yalancıktan kızım demezlermı

kimi kandırdıklarını zannedıyorlar kı senn bılıyorsun yasadıklarını allah bılıyor nasıl bunun hesabını verebılecekler...hakkımızda hayırlısı canımmm aılemızı bız secemıyoruz malesef ama kendı cocuklarımıza ıyı aıle olmaya calısabılırız en azından kötu orneklerden ders alarak..allaha havale et boşver yoksa dusune dusune ruh saglıgın kalmaz..

sankı erkek olunca ne olacaksa ben anlamıyorum ınsanlar nedenn hayırlısını saglıklısını ıstemez...allahım sen akıl fıkır ver böle cahıl ınsanlara...sahıpsız oldugunu bılınce zatenn herkess senı ezme hakkı görur kendınde nedense...

bır bebegım olsun cok ıstıyorum rabbım vermıyor hayır olsunda gec olsun ,cektırmıcem cocuguma ıns ,ılk reglı oldugumda korkmustum ısterdımkı annem karsına alsın konussun ,anneme bana bır

bır bebegım olsun cok ıstıyorum rabbım vermıyor hayır olsunda gec olsun ,cektırmıcem cocuguma ıns ,ılk reglı oldugumda korkmustum ısterdımkı annem karsına alsın konussun ,anneme bana bırsey oldu dedıgımde cevaba bakın gıt ısım var

bende onu diyecektim az önce yazarken aklımdan çıkmış,insanlar seçmediği şeylere mahkum kaldığında eli kolu bağlanıyor halbuki aile adam gibi dağ gibi arkada olsa seçtiklerinden memnun olmadığında değiştirebilme vazgeçebilme imkanı oluyor(

siz siz olun abla kardeş birbirinize destek olun derim ben.. benim babam yok
allaha şükür annem başımızda eksik etmesin rabbim ama ona bişey olsa ablamın annem kadar aslanlar gibi arkasında olurum ve tabiki de eminim ablamda bana annelik yapabilirr..kardeşi olmalı insanın bence inşallah sahip çıkarsınız birbirinize

anneni elbette özlersin çünkü içgüdüsel bir durumdur bu her evlat anne baba,onu koşulsuzca sevebilecek,yanlarındayken kendini daima güvende hissettirebilecek birilerini arar..

annenle hiç anne-kız gibi değilde arkadaş gibi olgunca karşına alıp konuşmayı denedin mi belki sevgisizlikten değil cahilliğinden yapıyordur alimallah cahillik insanlara saçmasapan şeyler yaptırıyor benim kv oğlunu çok sever ama sanki düşmanmış gibi davranır ve ne sonuç doğurduğunun farkında bile olmazz

inşallah allahım sana saglıklık hayırlı bı kuzucuk verır canım dua et bol bol ve olmuyor dıe moralını bozma o bıraz gec gelmeyı tercıh edıyor belkı annesı :)) bak ne guzel dıyorsun ben cocuguma cektırmıcemmm cok sanslı olacak bebısın :) aılenın actıgı yaraları unutursun bebısınle ınsallah allahım sana en kısa zamanda nasıp eder ınsallah canımm

bır planlanan cocuk var bır de hesapsız gelen ;bız hesapsız gelen oldugumuz ıcın boyleyız sanırım ,kardesım yasıyor yermıze yasasın dahada cok sevınırım ama o bıle bızım ıstenmedıgımızın farkında kı kelımelerını ablalarına secıp konusuyor ,bılmıyorlar kı hesapsız cocukta planlanan cocukta allahtan rutbelerı aynıbaslında

bır bebegım olsun cok ıstıyorum rabbım vermıyor hayır olsunda gec olsun ,cektırmıcem cocuguma ıns ,ılk reglı oldugumda korkmustum ısterdımkı annem karsına alsın konussun ,anneme bana bır

allahım büyük inşallah sana da nasip eder bir bebek ve nu büyütürken kendi ebevenlerini utandırırsın inşallah

Amın canım cok teseekkur ederım guzel dıleklerın ıcın ,br bebegım olsa rabbımden daha ne ısterım ,bılmıyorl bazı anne baba evlat kymetı ıste ,evlattan degerlı mucevher varmı acaba?

aynen öyle canım benımmmm...hersey alahtan allahım hayırlısını gönlundekını verır ınsallah

Amın canım cok teseekkur ederım guzel dıleklerın ıcın ,br bebegım olsa rabbımden daha ne ısterım ,bılmıyorl bazı anne baba evlat kymetı ıste ,evlattan degerlı mucevher varmı acaba?

senden cok ıyı bı anne olacak canımm sadece bıraz sabırrr ve morall ...

hayatta hıcbırsey planlandıgı olmuyor malesef canımmm ...bız plan yapıoruz olup olmucanı bılmedenn..bende cok planlar yaptım planlarıma göre coktan evlenmıs ve cocugum olacaktı ama olmadı..sevgılımle bır yıldır beraberız evlenmeye kalktık cok sorunlar cıktı sımdı akısına bıraktık sorunların bıtmesı ıcın zaman gerek beklıyoruz....neyın ne olacagı bellı olmuyor hakkımızda hayırlısı...... mevlam neyler neylerse guzel eyler elbet...

kızın topiğinin konusunu epeyde dağıttık ama sorunlar ne canım özel değilse..?

ama dediğin gibi mevlam güzel eyler her hayırda şer,şerde de hayır olabilme ihtimali her zaman var.

Bır cocuka asık olmustum annem ve babam benı öldurusuye dovmustu bende evden kactım polıse gıtım yurda yerlesttırdıler cıktım esımle evlendım bır kac yıl sonra ,annemle babam mı cahıl onlar bır bıze cahıller

sımdıde dıyorlar bız vermedık yurda kactı kacarım tabı hergun sıddet dayak hakaret hayvanmıyım bn ıykıde kacmışım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…