böyle hayat devam edermi?

Allah yardımcın olsun canım. Yani bilmiyorum denecek hiçbişey bulamıyorum arkadaşım. O kadar genç, o kadar sahipsizsin ki sana kızamıyorum. Anlattıkların içinde ışıl ışıl parlıyor annen... Bence ona anlat yaşadıklarını, beraber bir çıkış bulursunuz belki canım. Allah... Herşeyin ilacı Allah canım. Bolca dua et. İnsallah Rabbim ferahlığa çıkarsın seni arkadaşım

en fazla 2 gün içmiyor evde fazla içmiyor genelde dışarda arkadaşıyla içiyor

beterın beterı varmıs allahım sana daha beterını yasatmasın özletmesın ınsallahhh canımmm ( yolun bahtın sansın acık olsun ...abilerin sahıp cıksaymıs enazından belkı bu durumalrda olmazdın allahım kımseye yasatmasın

annemin kalp kapakları değişti üzüldüğü zaman elleri ayakları morarıyor felç kalabilir olayları biliyor ama birşey yapamıyor o haliyle çalışıyor annem

annen cok mu hasta bebegıne bakabılır mı ? annenle baska bı sehırde kımseye haber vermeden sıfırdan bı hayat kursan ?sana zarar verırler mı ?

kışları çok zor çalışıyor ayrılmamıda istemiyor çocuk var diyor gitsekde eşim benim çocuğum diye elimden alır çünkü her kavga ettiğimizde bebeğimi elimden alıyor bende susup özür dilemek zorunda kalıyorum çünkü sarhoş götürüp annesine bırakçak biraz daha büyüsün devletin açtığı kurslara gitcem meslek ögrencem evlerde temizlik yapmaya bile razıyım yeterki kızım yanımda olsun

baska bır semte tasınsanız belkı arkadaslarından uzaklasır ıcmez

işyerinin çevresinde arkadaşları içkiyi bıraksa herşey güzel olcak ama içince çok değişiyor sabah bana kahvaltı hazırlayan adam akşam bana düşman oluyor ne çocukluğumu yaşadım ne gençliğimi 9 aylık hamileliğimi bile yaşayamadım

içim fena oldu okurken allahım yardım etsin bol bol dua et
bunca zahmetin bi rahmeti olmalı

cocuga bakabılcek kadar durumun olsa ıstedıgı kadar cocugum desın devlet anneye verıyor zaten...aslında bı avukatada danıssan burdan daha ıyı olur hukuk bölumunden aklında bı fıkır olur enazından...kuzucugu huzursuz bı aılede buyutme o senın yasadıgın sıddetı yasamasın..az olsun hersey ama huzuru olsun...kurslar ıyı fıkır gıt gelıstır kendını sonrada böle devam ederse kac kurtar kendını meslegını yap hayatını kur canımm heba olma sarhos bırının elınde..ıcıp ıcıp senı dövmeyede kalkar zamanla sacmasapan arkadaslarını eve getırmeyede o ortamda cocugun ne kadar saglıklı buyuyebılır sımdı hıcbıseyden haberı yok enazından...

canım allah yardımcın olsun önce içkiyi bırakması lazım seni bulmuş evlenmişsiniz çocuğunuz olmuş daha ne istiyor 2 kere evlenmiş 1 çocuğu daha var peki ona yardım destek çıkıyormu yoksa ilgilenmezmi

oto tamircisi zaten arkadaşı getirmişti eve hastaneden çıktığım gün geldiler karısıyla içerde sigara içki içiyorlar kalktım hepsini kovdum evden ziyaretemi geldiler içmeyemi aradabi dövüyordu polis koruma altına aldıktan sonra birşey yapamadı hamileyken bile dövdü o halimle bile bırakıp gitti

çocuğuna her hafta 50 100 lira gönderiyor devamlı telde görüşüyor ben yokmuşum gibi

iyi düşünmüşsün canım bende aynı şeyi düşündüm bebeğinin en azından 1 yada 2 yaşına girmesini bekle sonra ne yapılması gerekiyorsa yap böyle ömür geçmez tabi ki yazık değil mi sana evladına... ama sen sakın bebeğini yurda yada bir aileye verme yanından ayırma kuzunu olur mu benzer şeyleri ona yaşatma lütfen sadece güçlü ve kararlı ol hep dua et şuan için fazla üzülüp düşünme sütün kesilir yavrunu sütünden mahrum etme sana ihtiyacı var ve sakın ikinci bir bebek yapma lütfen önlemini al annenin yaşadıklarını sende yaşama ve evlatlarına yaşatma

ay kalbim sıkıştı okurken..
Allah yardım etsin kurtarsın inşallah..

esın sarhos arkadaslarıda eve gırıyor ya sana fenalık yaparlarsa kım savunacak senı? canımmm bıan oncee kurtul bu adamdannn basına daha fenası gelmeden gıt devlete sıgınnn gerekırse ama bu adamla cok yasama dövmek var ıckı var daha ne olacak öldurmesını mı bekleyeceksın ...vıcdansız herıf hamıleyken bıle bunu yapaılıyorsa duzelmezz canım o...can cıkar huy cıkmazz oda ıckıden dovmekten vazgecmez..

asla bebeğimi başkasına bırakamam onu çok güzel hayat vermek istiyorum benim yaşadıklarımı ona yaşatmıcam eşimin babası iyi biri hesap açtık ben ölene kadar yatıracam dedi ama sizde torunuma vereceksiniz dedi o yönden çok iyi en azından birazda olsa yatırım bende elimden geldigi kadar hesaba para atıcam bebeğimin gelecegi sağlam olsun o bana yeter

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…