Böyle birsey yaşayan var mı ?

gmsem

Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2024
125
38
30
Arkadaşlar bende kaşık ağrısı var şu sıra şiddetli değil hafif hafif bi ağrı , yumurtalık ağrısı değil çünkü yumurtalık kısmın altı ağrıyor , böyle birsey yaşayan var mı ? Orası tam olarak kaşık bölgesi yerine mi geçiyor acaba ? Yumurtlama dönemin de de 2 3 gün ağrılarım olmuştu geçmişti , adet dönemime de 10 gün var .

Hamilelik ağrısı tam olarak nerede olur onu da bilmiyorum , dediğim nokta hafif hafif sızlıyor , yumurtalık bölümün altı . şu sıralar bi garıp olduğum için ayağım altında hep sıcak su var .
Hamilelik istiyorsanız ayak altına sıcak suyun ne işi var yapmayın şuan adete daha 10 gün var yerleşme agrısı olabilir o çünkü benimde o şekil olmuştu ve gebe kaldım yani bazı insanlar çok hassas oldukları için yerleşmeyi bile hissedebiliyor ama o sıcak suyu koymayın eskiden insanlar düşük yapmak için sıcak suya oturur ayak altlarını sıcak tutarlarmış

Hamilelik istiyorsanız ayak altına sıcak suyun ne işi var yapmayın şuan adete daha 10 gün var yerleşme agrısı olabilir o çünkü benimde o şekil olmuştu ve gebe kaldım yani bazı insanlar çok hassas oldukları için yerleşmeyi bile hissedebiliyor ama o sıcak suyu koymayın eskiden insanlar düşük yapmak için sıcak suya oturur ayak altlarını sıcak tutarlarmış
Sıcak duşu bile önermiyor doktorlar
gebelik olan kadınlara 👍🏻

Merhaba aynı şey bel için geçerli mi ben sıcak su torbası koyuyorum bel ağrım var diye ama hamilelik var mı yok mu belli değil haftaya belli olacak bu mesajı görünce hemen çektim belimden

Aaaaa gerçekten mi 🤦‍♀️ bende 1 haftadır ayaklarımın altına su koyuyorum sıcak tutayım kendimi diye , ay teşekkür ederim 🙏 evet ağrı eşiğim de çok dusuktür normalde de . sizin de mi ki aynı bölge agrıyordu acaba ?

Merhaba aynı şey bel için geçerli mi ben sıcak su torbası koyuyorum bel ağrım var diye ama hamilelik var mı yok mu belli değil haftaya belli olacak bu mesajı görünce hemen çektim belimden
Ay benim Belim de ağrıyor ama bende fibromiyal var o yüzden de ağrıyor olabilir 🤦‍♀️

Ay benim Belim de ağrıyor ama bende fibromiyal var o yüzden de ağrıyor olabilir 🤦‍♀️
O nedir hiç bilmiyorum benim bundan iki hafta önce tutuldu üç dört günde geçti bu hafta yine oldu iki üç gündür ağrıyor soğuktan oldu diye düşündüm ama bilemiyorum endişe ediyorum bende normal değil çünkü

O nedir hiç bilmiyorum benim bundan iki hafta önce tutuldu üç dört günde geçti bu hafta yine oldu iki üç gündür ağrıyor soğuktan oldu diye düşündüm ama bilemiyorum endişe ediyorum bende normal değil çünkü
Yani kas romatizması , 1 sene tedavi gördüm ağrılarım çoktu , gebelik düşündüğüm için ilaçları bırakmak durumunda kaldım 🤦‍♀️

Yani kas romatizması , 1 sene tedavi gördüm ağrılarım çoktu , gebelik düşündüğüm için ilaçları bırakmak durumunda kaldım 🤦‍♀️
Geçmiş olsun canım peki nasıl ortaya çıktı acaba bende de mi var bıseyler durduk yere bu kadar ağrır mı anlamıyorum yürüyemiyorum bile çok ağrıyor birkaç gün içinde geçiyor ancak

Geçmiş olsun canım peki nasıl ortaya çıktı acaba bende de mi var bıseyler durduk yere bu kadar ağrır mı anlamıyorum yürüyemiyorum bile çok ağrıyor birkaç gün içinde geçiyor ancak
Vallaha ben Tv televizyonun fişini takarken tutuluyordu belim , daha sonra yürürken bacak tutulmalarım başladı , belim tutuluyordu devamlı , hatta bi keresin de evi süpürürken tutuldum emekleyerek sıcak suyun altına gittim banyoya , sıcak su kısa süreli açıyordu biraz 🤦‍♀️

Vallaha ben Tv televizyonun fişini takarken tutuluyordu belim , daha sonra yürürken bacak tutulmalarım başladı , belim tutuluyordu devamlı , hatta bi keresin de evi süpürürken tutuldum emekleyerek sıcak suyun altına gittim banyoya , sıcak su kısa süreli açıyordu biraz 🤦‍♀️
Ayy benimde iki hafta önce tutuld soğuktan olmuştur dedim ama iki gün yürüyemedim üçüncü gün azaldı geçti. Şimdi çok yorulduğumfa ayakta kaldığımda hafiften başladı salı günü ama Çarşamba iyice artı ağrı benimde bir doktora görünmrm lazım hatta salı günü hapşirdim eğildim bı anda tutuldu

Ayy benimde iki hafta önce tutuld soğuktan olmuştur dedim ama iki gün yürüyemedim üçüncü gün azaldı geçti. Şimdi çok yorulduğumfa ayakta kaldığımda hafiften başladı salı günü ama Çarşamba iyice artı ağrı benimde bir doktora görünmrm lazım hatta salı günü hapşirdim eğildim bı anda
Tam belinde hangi nokta ağrıyor ? Fibromiyalji de kalçanın biraz üstü ağrıyor genel de ? Tutulmalar da bel tutuluyo tabi , vallaha ben ağrıdan tutulmadan ağladığımı çok bilirim iyisallah yoktur öyle birsey sizde 🤦‍♀️

Tam belinde hangi nokta ağrıyor ? Fibromiyalji de kalçanın biraz üstü ağrıyor genel de ? Tutulmalar da bel tutuluyo tabi , vallaha ben ağrıdan tutulmadan ağladığımı çok bilirim iyisallah yoktur öyle birsey sizde 🤦‍♀️
Benim ya ortası ağrıyor ya da sağ tarafa vuruyor ağrı. Bugün sağ üst taraf ağrıyor sıcak iyi geliyor bana da. İnşallah teşekkür ederim Allah şifa versin size de

X