Boyle 1 olayla hamile kala bilir miyim?

Nelya

NiLoVski
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2009
4.748
13
35
Kizlar ben haziranda evlenicem.Ama nişanlımla hazirana kadar dayanamadik ve yüzeysel de olsa iliski yasadik.birlesme olmadi.hep kenara boşaldı ama 1 şey dikkatimi çekti.tuvalete gittim.Ikınınca benden hava çıkıyordu.:) ben boyle bir sey duymadim hic.bi de içimden sıvı geliyordu.İçimdeki spermmiydi yoksa benden gelen sıvı mıydı onu hala anlamış deyilim.Ona da sordum,sperm olamaz cunki vaginaya yakın boşalmadım dedi.Kafam karıştı biraz...bu durumda hamile kala bilirmiyim? ha bi de o hava ne havasıydı başına gelen varmı?sırnaşık şey

hehehe canım zannet miyorum o senin sıvındı evet hava olur çünkü debeleşme esnasınad oraya bo hava giriyo kalktığında çıkıyo korkulacak bişi yok

hehehe canım zannet miyorum o senin sıvındı evet hava olur çünkü debeleşme esnasınad oraya bo hava giriyo kalktığında çıkıyo korkulacak bişi yok

saol canım ya.insallah hazirana kadar bi supriz cikmaz.mayısda falan olsa neyse.sırnaşık şey saka saka. ama gelen sıvı boldu ve sanki yumurta akına beyaz renk karışmış gibiydi.yani bi problem olmaz insallah.cok endişeliyim.bi daha yapmıycam ole seyler.:1no2:

CANIM YA KENDİNİ SUÇLAMA OLUR BÖLE ŞEYLER :jeyyar:HEM AZ KALMIŞ BİŞİ OLMAZ VALLA BEN 5 YILDR UĞRAŞIYORUM OLMADI SENDE ÖLE BİRAZ ZOR:lepi:

olay dun olduysa ertesi gun hapi alabilirsin.. yok olayin uzerinden cok zaman gectiyse dua etmenden baska sansin yok :)

hayır o senın duydugun zevkten gelen bı sıvı bence hıcbısey olmaz ..

olay dun olduysa ertesi gun hapi alabilirsin.. yok olayin uzerinden cok zaman gectiyse dua etmenden baska sansin yok :)

yok ya daha bugun.Uzerinden saatler gecti :))))) hap bilmiyorum ben.Isim verebilirmisin?yan etkileri falan varmi?hapi alinca dusup bayilmam dimisırnaşık şey

CANIM YA KENDİNİ SUÇLAMA OLUR BÖLE ŞEYLER :jeyyar:HEM AZ KALMIŞ BİŞİ OLMAZ VALLA BEN 5 YILDR UĞRAŞIYORUM OLMADI SENDE ÖLE BİRAZ ZOR:lepi:

Insallah Allah sana da kismet eder hayirlisiyla...tesekkur ederim cevapladigin icina.s.

kızlar ben adet bitiminden sonraki gün ilşkiye girdim aradn 5 gün gecti kanamam oldu yine adet gibi sürdü..hamile olma ihtimalim varmıdır suan istemiyoruz ya(((

tahminimce o senden gelen bir şeydi .. eğer direk vajinin yakınına boşalmışsa nişanlın girer spermler içeri ama uzagınaysa olmaz .. ama dediğin seninkisi :jeyyar:

tahminimce o senden gelen bir şeydi .. eğer direk vajinin yakınına boşalmışsa nişanlın girer spermler içeri ama uzagınaysa olmaz .. ama dediğin seninkisi :jeyyar:

uzagimdaydi.o zaman problem yok.cevap veren herkese tesekkur ederim icimi rahatlardiniz resmen ama ben bi ilac da almak istiyorum ne olur ne olmaz.tesekkurleeeer.

canım yazdıklarınla hamile kalmazsın merak etme ama muhtemelen önümüzdeki ay adetin gecikecek korkma hemen çünkü sen hemen psikolojini acaba hamilemiyime yönlendirdiğin için hormonlarında o yönde çalışıyorlar

evet katiliyorum sana.bence de ole olucak :)fisfisfis

canım bencede biseyin yok sanmıyorum
ertesi gün hapını yanlıs bilmiyosam 48 saat icinde alman gerek
bi dr ara ve sor istersen nerden alındıgını tam bilmiyorum

bence çok düşük bir ihtimal o kendi sıvındır.uzağıma boşaldı diyosun çünki... hamile olamazsın sakin ol. diğer soru soran arkadaşım bence olacaksa olsun engel koymayın sonra bizim gibi aylarca olsun diye gözüne bakarsınızki bu durum daha kötü olacağı varsa olsun...

canım bencede biseyin yok sanmıyorum
ertesi gün hapını yanlıs bilmiyosam 48 saat icinde alman gerek
bi dr ara ve sor istersen nerden alındıgını tam bilmiyorum

48 değil canım 72 saat içinde içilmesi gerekiyor..
eczaneye gidip ertesi gün hapı dersen zatern sana verirler..
şimdi burada ilaç ismi vermiyim...
yasak sanırım...

hava canım hava takma böyle şeyleri hamilelik öyle kolay değil ama aksilik olacağın tutar. gerçekten öyle kıyısı köşesiyle kalınmıyo takma. ama lütfen bazı şeyleri evlenmeden yaşamamanı tavsiye ederim. erkekler hep ister sen frenleyeceksin. zaten azda kalmış. riskli işler bunlar. illada yapacaksanız da lütfen korunun...

son adet tarihim 25 mart.bu olay da 31i oldu.adetimin de 18i olmasi lazim.bugun idrar testi yaptim.negatif cikti.aradan 15 gun gecti.sizce hamile kalsam idrarda cikarmiydi?

yahu arkadaşım nieki bu kadar endişe.içine boşalma olmamış ne hamileliği allahaşkına??uzağıma boşaldı diyosun.yani mantıklı düşünürsen mümkünmü buyapmayın nolursunuz ya bu devirde bunları bilmeyen kaldımı ki.boşu boşuna hap falanda kullanma bence.ama yok eğer burada yazamayacağın bişiler olduysa al tabikide.o senden gelen sıvı kendi sıvın gayet normal.sana ait o onunla hamile kalamazsın.hava da ilk yazan arkadaş gayet net belirtmiş.gevşediğin için o anda içine hava kaçar bu hepimizde oluyooo..hamile olman mümkün değillllll

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…