Boyanmış saç rengini akıtma

knry

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2023
26
8
39
Merhaba arkadaşlar, saçlarımın rengi açık kahverengiydi. Tatile gittim Deniz,kum derken birde beyazlar çıktı kafamda bir sürü renk oldu.tatil dönüşü hep boyadığım boyanın bir renk koyusunu aldım ve boyadım ve biraz fazla bekledim.yikadim ve saçlarım siyah olmuştu,aşırı moralim bozuldu .2 gün sonra yani bugün de saçlarımı açık kumrala boyadım tekrar ama bir ton bile açılmadı.asiri moralim bozuk,resmen özguvenim gitti inanın.saclarima zarar vermeden 4 5 olmuş saç boyasını nasıl akitabilirim,lütfen yardım edin

Head and shoulders içine karbonat biraz beklesin 5 10 dk yıka sonra akana kadar böyle yap işe yarıyor

Ama sonrasında saçını kremle mutlaka ve yağ bakımı yap saçı kurutuyor
5 gün oldu boyayali saçımı,üstüne de dün açık kumral yaptım yine açılmadı, dediğinizi yapsam yine akıtır mi acaba ?birde şampuanın hepsine mi karbonat koyacagim acaba ?

5 gün oldu boyayali saçımı,üstüne de dün açık kumral yaptım yine açılmadı, dediğinizi yapsam yine akıtır mi acaba ?birde şampuanın hepsine mi karbonat koyacagim acaba ?
Avcunda biraz karıştır olmazsa karbonatla şampuanı benim öyle aktıydı koyu olmuştu kremlemeyi unutma ama

X