Saç Bakım Ürünleri Boyama sonrası kuruluk ve tarama zorluğu

bende de var canim sac uzatma basligi var orda anneannemin sac uzatma formülü var süper ise yaradi bende

Meraba kızlar yardımınıza ihtiyacım var.kaydirigubbakcemile5saçlarım zor taranıyor ve boya nedeniyle yıpranma var:kedi: önerilerinizi bekliyorma.s.

arkadaşım benim de saçlarım zaten kuruydu, bir de boya yaptırınca felaket birşey oluyor, gören postiş sanıyordu:KK43: kuafor arkadaşımın tavsiyesi ile 400 ml. lik şampuanıma 20 ml. küçük bir şişe badem yağı katıp karıştırdım. onunla yıkıyorum. saçlarım hem parlak hem de çok şükür yumuşak:) ben oyle ayrıca kürler falan yapmadığım için hem pratik hem faydalı...duş jelime de kattım ve cildimi de besliyor, herkes cildimdeki farkı da farketti.

arkadaşım benim de saçlarım zaten kuruydu, bir de boya yaptırınca felaket birşey oluyor, gören postiş sanıyordu:KK43: kuafor arkadaşımın tavsiyesi ile 400 ml. lik şampuanıma 20 ml. küçük bir şişe badem yağı katıp karıştırdım. onunla yıkıyorum. saçlarım hem parlak hem de çok şükür yumuşak:) ben oyle ayrıca kürler falan yapmadığım için hem pratik hem faydalı...duş jelime de kattım ve cildimi de besliyor, herkes cildimdeki farkı da farketti.

ben de aynı şekilde bademyağı ve ek olarak bi kaşık bal ekliyorum saçlar yumuşacık oluyo

bana ne bal ne de bademyagı zeytinyağı iyi geldi. . hatta dolaştı saçlarım daha da kötü oldu . ama hc bakım yağı yumusattı biraz. yani eskiden yarım saatte düzleştrrdim şimdi 10 dk da bitiyo işim :) kolay sekil alıyo

kizlar sac uzatma basliginda anneannemin sac uzatma formülü diye bi topik var oraya bakin derim deneyenler cok memnun bednde

X