Saç Rengi ve Saç Boyama boyali sactan doğal saça dönüş

pelin-

Pelin-
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2014
14.245
50.135
Selam arkadaslar,
Benim dogal sac rengim acik kumral, denemedigim renk kalmadi, en son da sari balyaj yaptırmıştım, ama saclarim giderek yiprandi, yoluk yoluk oldu, ben de saclarimi orta kumrala boyadim ve kestirdim, dogal sac rengime donebilmek icin boyatmadan uzadikca kestiemeye karar verdim, 6 aydir da boyamiyorum, ilk zamanlar kotu durmuyordu ama gunes gordukce boyali kismin rengi bpzuldu. sonuç: dipler 10 cm kendi sacim, uclar turuncumsu kizilimsi tuhaf bir renge dönüştü ve dip sacimdan daha koyu bir ton..
simdi 6 ay sabretmisken boyamaya kiyamiyorum ama boyle 2 renk tuhaf saclarla da yazi gecirmek istemiyorum... kuaforume diplere ellemeden uclari kendi sacima yakin bir tona boyaybilir misin dedim, boyali yerler koyu acilmasi lazim ayni ton tutmaz falan filan dedi (zaten komple boyamaya pek hevesli kendisi)
Evde yapabilecegim bir oneriniz var mi?

uçlara 8.1 20lik volume ile + turuncu azaltıcı bir parmak kadar(2 kutuysa)..

Anladığım kadarıyla uçlarınız diplerden koyu.boyayarak turunculuğu alabilirsiniz ama o koyuluk kalabilir uçlarda.
Ben olsam boyalı kısımları açtırırım, sonra da dip rengime boyatırım.En fazla aktıkça uçlar açılmış gibi durur.Diplerine de boya sürdürmemiş olursun böylece.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…