Boy Uzatmak İçin Telkinli Ses Dosyası

merhaba :) işe yaradımı acaba? Ben de indirdim başlayacağım. :)

Son düzenleme:

İki telkini aynı anda dinlersek sorun olur mu acaba ??

Şaka yapmıyorum,gerçekten uzadım.En az 3 cm

3 cm? ne kadar sürede? nasıl dinledin uyurkenmi,spor yaparken mi vsvs..? biraz daha aydınlatırsan sevinirim 17 yaşındayım çok kısayım kapakların kapandığını söyledi doktor her gün zıplıyorum ama ek olarak bunu da yapmak istiyorum çünkü içimde uzayacağıma dair mükemmel bir inanç var..

Ben gerçekten boyumla takıntılıyım ve bunu denemek istiyorum, yanlış bir şey değildir değil mi? Size güvenebilir miyim? Sonuçta bilinç altımıza başka mesajların gitmesini istemem Söylediklerimi yanlış anlamayın lütfen. Ayrıca bu 4dk sürüyor günde kaç defa dinlemeliyim?
Cevap verirseniz memnun olurum, iyi akşamlar..

Son düzenleme:

Parfait sana kendi adıma gerçekten çok teşekkür ederim. 3 gündür göğüs büyütme telkinini dinliyorum. İşe yaramasa bile bizler için vaktini ayırıp bunları hazırlaman çok güzel. Umudum var, her şey güzel olacak. :) Yazın da boy uzatma telkinine başlayacağım. Aldığım sonuçları o zaman buraya yazarım. Her şey inanmakla bitiyor; inanalım ve başaralım. Hoşçakalın. :)

partfait konuyla ilgili sana özelden bir soru sormak istyorum ama 100 mesaj yazmadığım için olmuyor. sana ulaşabileceğim bir msn adresi verebilirmisin

Tamam sonradan eklenmiş link indiriyorum, gerek kalmadı özelden yollamanıza teşekkürler şimdiden :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…