boy uzatma kitabi

k1990kk

Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2013
74
7
Boy Nasıl Uzar - Boy Uzatma Yöntemleri
kizlar su linke bakabilirmisiniz.boy uzatmanin dogal formullerini anlatan, egzersiz ve beslenmeyle ilgili bilgi veren bir kitapmis.ortalama 7.5 cm uzama imkani sunuyormus.boyum kisa ve cok takintiliyim bu konuda.bu internet sitesini gorunce icime bir umut dogdu.sizce gercekmi bu kitap yoksa dolandiricilarin işimidir? ya da daha once boyle bir kitap duyan varmi? 69 tl imis.ne yapsam, alsammi kitabi?

canım boyun kaç ki ?

yasim 18. 20ye kadar kendi kendine uzarsin dicek herkes, biliyorum.ama 3 yildir uzamiyo.ek biseyler yapmam lazim :/

Ya o kdarda takma minyon tipli olmak herzaman iyidir :) yanlis anlama soyler gibi olmak istemiyorun ama bende 18 yasndayim boyum 181 ama yani cok dikkat cekiyo bende oyle en azindan hem koca bulamassin kissssss boyun iyi:))) bana bi teyze oyle demisti:))))

Canım böyle bişey duymadım ve herkesin 7,5 cm uzamalarına garanti vermeleri çok saçma.benim boyumda kısa ve egzersiz yapıyorum artı beslenmemi değiştirdim bilmiyorum inşallah uzarım..bide şöyle bişey duydum sende doktora gidip yaparsan: annen ve babanın boylarına göre bi hesaplama yapıyorlarmış ona göre boyun ne dakar uzayabilecekse sana egzersiz falan veriyolarmış fizik tedavisimi ne diyolar ya ondan yapıyorlarmış işe de yarıyormuş ama çok pahalı sanırım 5 6 milyar.. Yani bak o kadar para veriyosun ona rağmen uzayabileceğin kadar genetiğine göre uzuyosun bu kitap saçmalık :))

yasim 18. 20ye kadar kendi kendine uzarsin dicek herkes, biliyorum.ama 3 yildir uzamiyo.ek biseyler yapmam lazim :/

canım 7 cm uzayacağını düşünmüyorum. en fazla 1 cm uzarsın . bence bol bol yoğurt peynir ye. spor yap. boy konusunu da kafaya takma. bende uzun değilim. halimden memnunum. topuklu giyince gayet güzel oluyor. :)

anne ve baba boy ortalamasının 13 eksiği senin uzayabileceğin miktarı veriyor. bir doktordan duymuştum. annenin boyu da senin gibi ise genetik faktörler baskındır.

vücudunuzdaki büyüme hormonunu yüzde 300lere kadar çıkarabileceğinizi keşfedin

beli yaştan sonra büyüme hormonu salgılanınca eller ayaklar ve çene gibi vücuttaki uç kızımlar uzuyodu hanii

kitap filan bilmiom ama basketbol birebir isveçe gelene kadar boyum 1.50 idi buraya geldiğimden itibaren yani 2 yıldır basketbol oynuyorum ve boyum 1.60 oldu yaşım şu an 18 işe yarayabilir

Benimde boyum kısa ya. Ben 16 yaşındayım, boyum 156 yada 157. Sizce uzar mıyım? :l 160 olsun en azından. Youtube'de boy uzatma egzersizleri var onları yapsam uzar mıyım acaba?

Boyle bi kitapla uzamaz sanırım ne kadar uğraşsakya genetikle ilgili ama ek yapacağın şeyler çok önemli.. Duzenli dengeli beslenme, sut yogurt peynir tuketmek gibi seyler bi de zıplamak, asılmak, gerilmek önemli

ŞEKERLİ YOĞURT uzatıyormuşşşşşş

Benimde 150 yasımda 19 eskıden takıyodum da artık hiçç takmıyorum ya boşver mınyon ol daha ıyı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…